Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Šlepetės su kailiu

Filtrai
Kategorija
  • Prekės namams
    • Šlepetės, kojinės, pirštinės
      • Šlepetės moterims
      • Šlepetės mergaitėms

Filtras

Kaina
   
Rodyti po: 24 48 72 96

Namams bei nešiojimui lauke, ypač pagal vyraujančias madas puikiai tiks kailinės arba kailiu apdirbtos šlepetės. Namuose pėdos tikrai neprivalo šalti. Žiemą ar šaltą rudens bei pavasario metą norisi, kad kūnas visada jaustųsi šiltai. Tam praverčia ne kas kita, o šlepetės su kailiuku. Norint, kad jūsų įvaizdis būtų elegantiškas ir stilingas, taip pat verta rinktis kailiu apdirbtas šlepetes.

Mūsų parduotuvėje internetu galite įsigyti įvairių dydžių naminę bei išeigoms tinkamas šlepetes. Vieni modeliai labiau pritaikyti nešiojimui namuose, o kiti – lauke. Susipažinkite su prekių savybėmis jų puslapiuose bei pasirinkite geriausią modelį sau arba dovanai.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis šlepetes su kailiu?

Renkantis šlepetes su kailiu, reikėtų atsižvelgti į keturis pagrindinius kriterijus. Tie kriterijai yra: uždaro ar atviro modelio šlepetės, dizainas bei spalvinė gama, dydis ir komfortas, kaina bei ypatingi pasiūlymai.

Uždaros šlepetės yra kambarinės, naminės ir geriau tinka nešiojimui patalpose tuomet, kai yra itin šalta. Tokio tipo avalynės dizainai kuriami ir vyrams, ir moterims. Atviros šlepetės su kailiu beveik visuomet būna labiau pritaikytos moterims. Jos tinka ir lauko aplinkai bei gali būti nešiojamos, kaip vasarinės, pasivaikščiojimų į paplūdimį ar mieste, metu.

Dizaino ir spalvų prasme svarbu pasirinkti tai, kas jums labiausiai patinka. Nepamirškite, kad šviesus kailis reikalaus daug priežiūros. Prekių kataloge yra įvairių dydžių moteriškos, unisex ir vyriškos šlepetės su kailiu. Taip pat atkreipkite dėmesį į nuolaidas bei ypatingus pasiūlymus. Jų metu patogias šlepetes kasdienai ar dovanai įsigysite net pigiau nei įprastai!

Pirkite šlepetes su kailiu internetu!

Patogią namų avalynę ar apavą išėjimui į lauką bei miestą patogu pirkti čia, TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje. Kiekvieną pirkėją pasitinka gausus asortimentas. Jį sudaro ne tik šiltos vilnonės arba guminės šlepetės su kailiu, tačiau ir įvairių kitų rūšių šlepetės.
Pirkėjai patys gali pasirinkti jiems patogiausią atsiskaitymo bei prekių pristatymo būdą.