Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Seilinukai kūdikiams

Burokėliai, morkos, sultys... Dažnai šie produktai tampa galvos skausmu, nes jų dėmės yra sunkiai šalinamos iš vaikiškų drabužėlių. Kad nereikėtų sukti galvos mąstant apie dėmes, įsigykite seilinukų, kurie puikiai apsaugo drabužius nuo dėmių.

Filtrai
Rodyti po: 24 48 72 96

Seilinukai yra neatsiejama kūdikio auginimo dalis. Jie kūdikiams reikalingi nuo pirmųjų dantų dygimo, kai seilėtekis gali būti suintensyvėjęs, iki chaotiško maitinimo, kai norima išsaugoti vaiko rūbus švarius nuo sunkiai išsiplaunančių daržovių dėmių. Tobulėjant viskam aplink neatsilieka ir vaikiški reikmenys. Šiais laikais galima rasti įvairiausių rūšių seilinukų, nuo vienkartinių iki labai gerai apsaugančių vaiko rūbus seilinukų su rankovėmis.

Kaip išsirinkti tinkamiausią seilinuką?

Jei norite, kad Jūsų vaiko drabužiai išliktų be sunkiai pašalinamų dėmių, bet koks seilinukas yra geriau nei nieko. Tačiau geriausias pasirinkimas yra tokie variantai, kuriuos lengva nuplauti ir kurie gali sulaikyti maisto likučius specialioje kišenėlėje, kad šis nepatektų ant vaiko kojų jam sėdint. Tikriausiai Jūs galite apsieiti tik su vienu seilinuku, kurį labai dažnai valote po kiekvieno valgymo, bet dar niekada nepamaišė turėti keletą atsargai. Toliau pateikiame seilinukų tipus, kad Jums būtų lengviau išsirinkti tinkamą variantą.

  • Silikoniniai seilinukai yra minkšti, lankstūs ir atsparūs vandeniui. Juos per kelias sekundes nuvalysite su paprasta šluoste ar tiesiog pakišite po tekančiu vandeniu po kiekvieno valgio. Dauguma jų apačioje turi specialiai pritaikytą kišenę, kurioje ,,sugauna” maistą, kurį mažylis išmeta arba išspjauna.
  • Plastikiniai seilinukai yra ploni, iš pirmo žvilgsnio atrodantys kaip medžiaginiai, tačiau pagaminti iš vandeniui atsparaus plastiko, kurį galima lengvai valyti. Kai kurie turi specialias kišenes trupiniams, bet jos ne visada ,,pagauna” tiek, kiek silikoniniai seilinukai. Kai kurie variantai yra pakankamai dideli, kad uždengtų vaiko pečius ar net juosmenį.
  • Vienkartiniai seilinukai gali būti naudingi valgant kelionių metu ar išvykoje.
  • Seilinukai-apsiaustai yra tobulas pagalbininkas mamai, kai norima vaiką supažindinti su pirmaisiais maisto produktais BLW metodu, nes šio proceso metu be tokio seilinuko kūdikis būtų nuo galvos iki kojų išsitepęs ir padėtų tik vonia po kiekvieno tokio maitinimo. Tačiau naudojant tokio tipo apsiaustą vaiko kūnas iki pusės, įskaitant ir rankas, yra saugus nuo maisto likučių, o speciali kišenė ,,sugauna” trupinius šiems nepasiekus vaiko kojų.

Seilinukai dar naudojami ir saugotis nuo seilių, kuomet prasideda didysis kūdikių seilėtekis.
Kai kurie kūdikiai ir mažyliai seilėjasi ypatingai daug ir gana anksti, o kiti – tik tada, kai dygsta dantys. Bet kuriuo atveju plonas paprastas medžiaginis seilinukas gali užtikrinti, kad kūdikio rūbai nepermirktų seilėmis ir nedirgintų jautrios kūdikio odos. Tokių seilinukų gali prireikti ne vieno ir ne dviejų, tad verta įsigyti didesnį rinkinį. Medžiaginiai seilinukai vaikams yra būtent tokie: paprasti, mašinoje skalbiami seilinukai, pagaminti iš minkštos, sugeriančios medžiagos, tokios kaip medvilnė, muslinas ar kilpiniai.

Netgi kūdikiams, kurie dar nevalgo kietų maisto produktų arba jiems nedygsta pirmieji dantukai, gali prireikti papildomos apsaugos. Seilinukas gali padėti apsaugoti baltutėlius kūdikių rūbus nuo gelsvų pieno dėmių žindymo ar maitinimo buteliuku metu ir atsirūgimo arba atpylinėjimo metu. Tad verta bent keletą seilinukų turėti jau nuo mažylio gimimo.

Seilinukai internetu

Mūsų el. parduotuvėje įsigysite įvairių tipų seilinukų, kurie bus reikalingi jau nuo pirmų naujagimio dienų ir lydės jį bent ateinančius kelerius metus.