Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Paklodės be gumos

Kiekviena patalynės detalė – tai indėlis į gerą miegą. Pasirūpinkite miego aplinka jau dabar – rinkitės iš mūsų siūlomų paklodžių, padėsiančių kasnakt gerai pailsėti.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Paklodės dydis
Paklodės rūšis
Rodyti po: 24 48 72 96

Išsirinkti tinkamą ir kokybišką paklodę yra būtina, kadangi nuo jos gali priklausyti ir nakties miego kokybė. Ji arčiausiai liečiasi prie mūsų kūno, todėl svarbu, jog ji būtų maloni odai, leistų kūnui kvėpuoti bei apsaugotų nuo diskomforto, patiriamo prakaituojant. Jei jums aktualios paklodės be gumos, internetinėje parduotuvėje Tavosapnas.lt galite rasti platų jų asortimentą geru kainos ir kokybės santykiu. 

Kaip išsirinkti paklodę neturinčią gumos?

Visų pirmiausia, ką reikia padaryti, renkantis paklodę be gumos – išsiaiškinti, kokio dydžio ji jums yra reikalinga. Nepriklausomai nuo to, ar jūsų lova viengulė ar dvigulė, tiek vienu, tiek kitu atveju galima rasti jai tinkančių paklodžių variantų. Žinoma, turėkite omenyje - norint, jog paklodė be gumos gerai laikytųsi ant čiužinio, ją reikėtų įsigyti kiek didesnę nei pats čiužinys. Tokiu būdu likusius paklodės kraštus bus galima lengvai užkišti už čiužinio, kas užtikrins puikų jos laikymąsi bei mažesnį susijaukimą miego metu.

Kitas svarbus aspektas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį – medžiaga, iš kurios yra pagamintos paklodės be gumos.  Įsitikinkite, jog paklodė būtų iš natūralaus pluošto, pavyzdžiui, medvilnės. Ji yra pralaidi orui, leidžia kūnui kvėpuoti, yra patvari, lengvai prižiūrima bei gerai sugeria drėgmę. 

Na, ir galiausiai paklodės be gumos dizainas. Žvalgykitės tokios paklodės, kuri geriausiai papildytų jūsų miegamojo interjerą bei kuri gražiai atrodytų prie kitų turimų patalynės užvalkalų. Galite rinktis iš klasikinės baltos ar kitų spalvų, raudonos, rožinės, rusvos ar net mėlynos, paklodžių. 

Paklodės be gumos internetu

Jei ieškote paklodės be gumos savo miegamajam, pirkti internetu gali būti puikus pasirinkimas. Elektroninėje parduotuvėje TavoSapnas.lt rasite didelį šių paklodžių asortimentą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tiesiog įsidėti patinkantį produktą į krepšelį, pasirinkti patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą, bei laukti, kol prekė pasieks jus. Gerai ir tai, jog mūsų internetinėje parduotuvėje reguliariai yra taikomos įvairios nuolaidos bei akcijos, leidžiančios namų tekstilės produktus įsigyti mažesne kaina. Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir apie visus pasiūlymus sužinokite patys pirmieji!