Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Kokonai kūdikiams

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Kokonai kūdikiams arba dar kitaip lizdeliai – minkštos ir nedidelės pagalvę primenančios miegojimo vietos, dažniausiai turinčios bortelius, kurie apgaubia kūdikį ir leidžia jam komfortiškai įsitaisyti. Šie kokonai kūdikiams suteikia papildomo saugumo ir jaukumo. Jų pagalba naujagimis gali lengviau prisitaikyti prie jam naujos aplinkos.  

Kaip išsirinkti kokoną naujagimiui?

Kadangi miego lizdelių – kokonų pasirinkimas yra gana didelis, natūralu, jog gali būti kiek sudėtinga išsirinkti tą vieną vienintelį. Būtent dėl to rekomenduojama atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų renkantis. Visų pirma, atkreipkite dėmesį, kokio dydžio yra jums patinkantis kokonas. Labai patogu, kai kokono dydis yra reguliuojamas virvelėmis – kuo jos labiau suveržtos, tuo lizdelis bus mažesnis. Tokiu būdu kokoną mažamečiams bus galima naudoti kur kas ilgiau.  

Taip pat pasidomėkite, iš kokios medžiagos yra pagamintas lizdelis. Geriausia, jog viršutinis audinys būtų iš natūralaus pluošto bei būtų malonus ir švelnus kūdikio odai. Verta paminėti, jog TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje miego lizdelių kūdikiams audiniai atitinka Oeko – Tex Standard reikalavimus, kurie kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. 

Galiausiai, išsirinkite jums labiausiai patinkantį kokono dizainą. Jį derinti galite prie patalynės, kambario interjero ar kūdikio lovytės. Kai kurie kokonai net būna dvipusiai. 

Kokonai kūdikiams internetu

TavoSapnas.lt internetinė parduotuvė gali pasiūlyti išties platų kokonų – lizdelių kūdikiams asortimentą. Visi jie, esantys mūsų kataloge, pasižymi gera kaina ir puikia kokybe, tad kad ir kurį iš jų išrinksite savo vaikui, tikrai nenusivilsite!