Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Vaikiški rankšluosčiai

Maudynės atpalaiduoja, ramina ir nuteikia pozityviai. O spalvoti ir minkšti vaikiški rankšluosčiai leis pasijusti Jūsų mažyliui ypatingam ir mylimam.

Rikiavimas
 • Rikiuoti pagal
 • Pavadinimą
 • Datą
 • Didžiausią nuolaidą
 • Mažiausią kainą
 • Didžiausią kainą
Filtrai
Kategorija
 • 80x80 cm
 • 100x100 cm
 • 100x120 cm
 • 70x140 cm
 • Be gobtuvo
 • Maudymosi plaušinės
Rodyti po: 24 48 72 96

TavoSapnas.lt pirkėjams siūlo įvairaus dydžio, tipo ir skirtingų dizainų vaikiškus rankšluosčius. Su tinkamu rankšluostuku galėsite lengviau prižiūrėti vaikučio higieną. Bambuko pluošto, aukštos kokybės, švelnios medvilnės, frotinio audinio ir žaismingo dizaino vaikiški rankšluosčiai yra puikus pirkinys tėvams arba įžvalgi dovana.

Geras rankšluostukas ne tik padės nusausinti, tačiau gali tapti ir patogiu patiesalu bei leis vaikutį susupti, sušildyti. Jeigu norite patogiai įsigyti kokybišką rankšluostį, kuris būtų švelnus mažylių odelei – užsukote kaip tik ten, kur reikia!

Vaikiškų rankšluosčių tipai

Įprasti vonios rankšluosčiai vaikams išsiskiria savo dizainu, sudėtinėmis medžiagomis bei dydžiu. Įdomu tai, kad nemaža dalis šių rankšluosčių bus net didesni už suaugusiems skirtus rankšluosčius arba labai panašaus dydžio. Ne vienas vaikiškas rankšluostis su gobtuvu yra pakankamas apgaubti ir susupti vaiką, tad jie būna ir 100x100cm, 100x120cm matmenų.

TavoSapnas.lt komanda daug pastangų deda į tai, kad asortimente būtų įvairaus dizaino vaikiški rankšluosčiai. Čia rasite: antytės, laputės ar zuikučio dizaino modelius su gobtuvais, stilingomis iliustracijomis ar ryškiais raštais papuoštus rankšluosčius bei daug kitų.

Svarbu paminėti ir tai, jog vaikiški paplūdimio rankšluosčiai, kaip ir įprasti vonios rankšluosčiai yra gaminami iš labai švelnių medžiagų. Kadangi kūdikių odelė yra jautresnė, ją liesti turėtų švelnūs, antialerginiai ir prisilietimui malonūs pluoštai, kaip kad bambukas, frotinis medvilninis audinys ar kitos, panašios alternatyvos.

Kaip išsrinkti tinkamiausią?

Jeigu norite internetu išsirinkti tinkamiausią rankšluostį, atsižvelkite į jo dydį, dizainą, kainą ir sudėtinių medžiagų savybes.

Verta investuoti į rankšluostį su gobtuvu, kuris leistų susupti vaiką po vonios ir prausimosi, kad jis nesušaltų. Įsitikinkite, kad pasirinkti modeliai yra pakankamai dideli jūsų atžalai apgaubti.

Pasirinkimas dėl dizaino bus labai individualus. Tam, kad kiekvienas klientas galėtų rasti tai, ko nori, TavoSapnas.lt komanda atidžiai atrinko mergaitėms, berniukams arba abiejų lyčių mažyliams puikiai tinkančius, naujausias tendencijas ir klasikinius poreikius atitinkančius dizainus. Dauguma rankšluosčių išsiskiria ir patrauklia kaina. Ne vienai prekei būna taikoma ir akcija, o tai gali padėti priimti sprendimą.

Prekės puslapyje rasite visą aktualiausią informaciją apie rankšluosčio sudėtį. Prioritetą teikite švelnioms, antialerginėms, lengvai valomoms medžiagoms.

Pirkite rankšluosčius vaikams internetu

TavoSapnas.lt siūlo galimybę už prekes saugiai internetu atsiskaityti įvairiais būdais. Jūsų pasirinktą namų tekstilę ir rankšluostukus vaikams užsisakykite vos keliais mygtukų paspaudimas. Klientai patys gali pasirinkti patogiausią pristatymo būdą, o mes greitai išsiųsime įsigytus produktus. Pirkimą planuoti padeda informacija prekės puslapyje, nurodanti numatomą pristatymo terminą dar prieš perkant!