Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Šlepetės moterims

Žaismingos bei patogios moteriškos šlepetės puikiai tiks tiek paauglėms, tiek moterims, kurios nori namuose avėti stilingą avalynę. Jauskitės patogiai kasdien sukantis namie su mūsų siūlomomis kabarinėmis šlepetėmis, bei visada verta turėti daugiau nei vieną porą šlepečių, kad aplankius svečiams, galėtumėte jiems pasiūlyti patogių šlepečių porą.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Šlepečių dydis
Rodyti po: 24 48 72 96

Paauglėms, moterims ar net mergaitėms visuomet pravers patogi avalynė. Dažnu atveju nerasime patogesnės avalynės už šlepetes. Kaip patogu, kad gražią ir patogią porą moteriškų šlepečių galima įsigyti ir internetu. Rinkitės iš plataus asortimento ir raskite, kurios šlepetės puikiai tiks nešiojimui po namus ar buities darbams atlikti, o kurias galėsite užsidėti išeidamos į miestą, paplūdimį ar laiką leisdamos lauke.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daug skirtingų modelių ir dydžių šlepečių, kurios tiks įvairaus amžiaus moterims. Kiekvienos prekės puslapyje rasite daugiau naudingos informacijos apie produktą, kuri padės išsirinkti.

Moteriškų šlepečių tipai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti daug skirtingų šlepečių tipų. Tačiau lengviausia būtų išskirti keturis šlepečių tipus, kurie vėliau skirstosi į dar smulkesnes rūšis.
Lauko šlepetės paprastai yra atviros ir tinkamos nešioti šiltuoju metų laiku. Trumpai galima sakyti, jog laukui skirtos šlepetės beveik visada yra vasarinės. Jos gali būti gaminamos iš tokių medžiagų, kaip: dirbtinė oda ar speciali guma. Tokios šlepetės paprastai yra ganėtinai atsparios drėgmei ir dėl to tinka nešioti lauke. Beveik visi lauko, vasarinių šlepečių modeliai yra tinkami ir avėjimui paplūdimyje.

Vidaus arba kambarinės šlepetės moterims gali būti tiek žieminės, tiek vasarinės. Pagal savo norus galite prekių kataloge rasti šiltesnių bei atviresnių, vėsesnių modelių. Žiemai tinkamos naminės šlepetės dažniausiai gaminamos iš šiltų medžiagų.

Jeigu ieškote patogios namų avalynės, su kuria būtų galima trumpam išeiti į kiemą: atsinešti laikraštį, nustumti šiukšlių konteinerį, padirbėti prie gėlių, daržo, tuomet pravartu rinktis šlepetes, kurios būtų odinės. Iš dirbtinės odos pagamintos šlepetės turėtų būti patvarios ir patogios. Na, o tai yra svarbiausios savybės, jeigu norite su jomis jaustis komfortiškai, nesvarbu, kuo užsiimtumėte.

Pirkite moteriškas šlepetes internetu

Jeigu norite sutaupyti laiko paieškoms, šlepetes pirkite internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje. Platus asortimentas užtikrins, kad kiekviena moteris, paauglė ar mergaitė čia galės rasti patinkantį ir atitinkamo dydžio modelį.