Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Terasų/lauko užuolaidos

Terasa - tai ta vieta, kurioje ne tik galite pasislėpti nuo vėjo, saulės ar lietaus. Tai ir vieta šeimos bei draugų susirinkimams, ilgiems vakaro pokalbiams ar jaukioms popietėms su artimaisiais. Terasa tampa namų dalimi, lyg atskiru kambariu lauke, kuriame praleidžiate daug laiko. Tačiau kartais visgi norisi pasislėpti nuo pernelyg kaitrios saulės, o vėjuotą dieną - ir nuo vėjo gūsių. Jei turite nestiklintą, atviromis sienomis, terasą, pati geriausia išeitis - pasikabinti užuolaidas. Mūsų siuvamos užuolaidos puikiai apsaugo nuo saulės ar vėjo. Užuolaidos pasiūtos iš vandeniui atsparaus audinio, todėl jos sulaikys ir lietaus lašus. Taigi, net ir per lietų terasoje bus jauku ir malonu.

Filtrai
Rodyti po: 24 48 72 96

Turite jaukią lauko terasą šalia namo, tačiau jai trūksta privatumo? O gal nenorite pilnai uždaros terasos, tačiau kaitrią vasaros dieną norite pasislėpti nuo saulės UV spindulių arba vėjuotą dieną nuo vėjo? O gal norite, kad Jūsų kiemas dvelktų paplūdimio dvasia? Visiems šiems klausimams yra vienas paprastas atsakymas - terasų užuolaidos arba tiesiog lauko užuolaidos. Kai orai ima šilti, norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau pavasarį pirmieji tiesioginiai saulės UV spinduliai ypatingai pavojingu mūsų odai, o ir vėjas gana dažnas svečias, taigi, geriausias sprendimas yra įsigyti specialias užuolaidas terasoms, kad nuo viso to apsisaugotumėte Jūs ir Jūsų vaikai.

Kuo išskirtinės terasos užuolaidos?

Uždangos atviroje lauko terasoje yra būtinos tam, kad apsisaugotumėte jau nuo minėtų saulės UV spindulių, žvarbaus vėjo, suteiktumėte lauko terasai privatumo ir jaukumo bei pagyvintumėte kiemo vaizdą, suteikdami gražiausių pasaulyje privačių paplūdimių iliuziją.

Klausiate, koks yra geriausias audinys lauko užuolaidoms? Geriausias audinys lauko užuolaidoms yra olefinas, taip pat žinomas kaip polipropilenas. Jis yra tirpalu arba pigmentu dažytas pluoštas, kurį lengva valyti, jis iš prigimties yra atsparus pavojingai UV spinduliuotei. Kalbant apie dizainą, yra daug skirtingų verpalų ir audinių, todėl renkantis užuolaidas terasoms nebus sunku užuolaidas pritaikyti prie jau esamo terasos ar namų interjero. Kaip sintetinis audinys, olefinas yra dažomas tirpalu arba pigmentu, todėl spalva yra stabili ir atspari UV spinduliams. Olefino audinys greitai džiūsta sušlapęs ir neblunka tiesioginiuose saulės spinduliuose. Olefinas – puikus audinių pasirinkimas lauko užuolaidoms. Kita tinkama medžiaga terasoms yra akrilas. Tai dar vienas audinio tipas, kuris puikiai tinka lauke. Šie audiniai pasižymi ryškiu spalvų asortimentu. Poliesteris - kita gera medžiaga lauko užuolaidoms gaminti - pagamintas iš poliesterio siūlų mišinių, yra viena iš labiausiai paplitusių lauko užuolaidų medžiagų. Tai pigiau nei kiti aukščiausios klasės lauko užuolaidų variantai, tačiau gali išblukti bei pakeisti spalvą. Jei neprieštaraujate keisti lauko užuolaidas kas metus ar dvejus arba turite mažą biudžetą, poliesteris kaip tik Jums.

Terasų užuolaidos internetu

Mūsų el. parduotuvėje terasinės užuolaidos prieinamos puikiomis rinkos kainomis. Mūsų prekės papuoš bet kurią terasą!