Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Užuolaidų kabliukai

Kad užuolaidos atrodytų nepriekaištingai!

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Tvirti kabliukai užuolaidoms – labai svarbus akcentas bet kuriuose namuose. Jeigu pasirinksite kokybiškus kabliukus, jie diskretiškai prisiderins prie interjero bei, per daug nekrisdami į akis, išlaikys užuolaidas.

Kuo skiriasi užuolaidų kabliukai?

Dažniausiai užuolaidų kabliukai skiriasi savo dizainu bei tvirtinimo tipais. Kabliukai įprastai būna tvirtinami prie karnizo arba lubų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje, ši informacija dažniausiai yra nurodoma kartu su prekės pavadinimu.

Dažniausiai sutinkami įprastai atrodantys, plastikiniai, prie karnizo tvirtinami kabliukai. Jie yra labai diskretiški, todėl nekris į akis bei leis stilingoms užuolaidoms mėgautis visu dėmesiu.

Kaip išsirinkti tinkamiausius?

Tam, kad užuolaidos ir bendra kambario estetika atrodytų nepriekaištingai, svarbu tinkamai pasirinkti būtent kabliukų rūšį. Kaip tai padaryti?

Visų pirma – rinkitės kuo nuosaikiau ir kukliau atrodančius kabliukus. Unikalų dizainą rinkitės tik tuomet, jeigu kuriate visomis prasmėmis unikalų, vienetinį interjerą, kuriame svarbi kiekviena detalė. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į tai, kokie yra kabliukų matmenys. Jie neturėtų būti per dideli ar per maži.

Kabliukai užuolaidoms internetu

Internetu pirkti kabliukus užuolaidoms bei kitus interjero dekoro akcentus tikrai patogu. Jums nereikia laukti eilėse, o visą svarbiausią informaciją apie prekę rasite patogiai išdėstytą lentelėse ir aprašymo skiltyse.

Patogūs prekių filtrai ir rikiavimo įrankis sutrumpins paieškas. Galiausiai – jeigu norite kabliukus pirkti pigiau, jus sudominti galės ne viena akcija bei patraukli ir įprasta kabliukų kaina.