Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Užuolaidų kabliukai

Kad užuolaidos atrodytų nepriekaištingai!

Filtrai

Norint pakabinti dušo užuolaidą ar užuolaidas langams svetainėje, daugeliu atvejų reikia naudoti užuolaidų kabliukus. Tačiau ne visos užuolaidos yra vienodos. Prieš perkant užuolaidas, būtina žinoti, kokių užuolaidų kabliukų reikia. Taip pat turite žinoti, kokius užuolaidų strypus su jais naudoti. Yra pagaminti kelių tipų užuolaidų kabliukai. Jie būna įvairių medžiagų ir stilių. Tad kuo jie skiriasi ir kaip išsirinkti tinkamiausius sužinosite čia.

Kuo skiriasi užuolaidų kabliukai?

Užuolaidų kabliukai šiais laikais gali būti labai įvairūs, priklausomai nuo užuolaidų tipo ir karnizų. Bet dažniausiai kabliukai skirstomi į metalinius ir plastikinius. Metaliniai kabliukai užuolaidoms yra kur kas patvaresni ir pritaikyti sunkioms užuolaidoms prilaikyti, tačiau jie kelia triukšmą, kai tuo tarpu lengvi plastikiniai nesukelia didesnio triukšmo. Be to, pastarieji sudaro vizualiai gražesnį vaizdą, nes jais susegti užuolaidas reikia kur kas dažniau (kai kurie negaili kabliukų ir sudega jais užuolaidas kas kelis centimetrus). Plastikiniai kabliukais gali būti įsukami kabliukai arba paprastai tvirtinami.

Kaip išsirinkti tinkamiausius?

Pirmiausia turite nuspręsti, kokių užuolaidų, kokių karnizų ir kokiame kambaryje norėsite. Jei tai miegamasis, dėl metalinių kabliukų keliamo triukšmo rekomenduojame įsigyti plastikinius kabliukus. Jei tai langai pietų pusėje, plastikas ilgainiui neišliks toks patvarus dėl tiesioginių saulės UV spindulių, tad šįkart rekomenduojame tik metalinius kabliukus.

Kabliukai užuolaidoms internetu

Mūsų el. parduotuvėje rasite įvairių tipų kabliukų užuolaidoms. Pirkti internetu paprasta ir patogu.