Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Stalo takeliai

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Staltiesės
Dydis
Rodyti po: 24 48 72 96

Atvyksta svečiai? Ruošiatės progai ar norite, kad prie jūsų stalo atmosfera visada būtų maksimaliai žavinga ir jauki? Tokiu atveju jus tikrai sudomins stalo takelis.

Elektroninėje parduotuvėje TavoSapnas.lt rasite įvairių dizainų, nertų, siūtų ir austų, modernaus bei rustic, elegantiško ir laikui nepavaldaus, o taip pat ir tam tikrų laikmečių estetiką simbolizuojančio dizaino takelius.

Kas yra stalo takelis?

Takelis ant stalo yra stalo dekoro elementas, kurį galima prilyginti siaurai, ilgai staltiesei. Jis puikiai tinka ant ilgo arba plataus stalo, kurį norite papuošti ar padengti šventiškai. Dėl šios priežasties prekių kataloge yra ir ne vienas teminis, pavyzdžiui, Kalėdinis takelis stalui. Toks pirkinys puikiai tiks savo namams arba, kaip dovana naujai įsikuriantiems.

Kaip išsirinkti tinkamiausią Jūsų dizainui?

Takeliai gali būti kelių stilių. Lengviausia išskirti modernaus ir tradicinio, dar vadinamo rustic stiliaus takelius. Jeigu norite, kad jie gerai tiktų prie likusio interjero dizaino, turite pagalvoti ir apie dabartinę patalpose estetiką ir apie tai, kokius tikslus keliate dekoravimui.

Galiausiai atsižvelkite į takelio matmenis, kad jis būtų pakankamai didelis ir ne per mažas stalui, ant kurio jį klosite.

Pirkite stalo takelius internetu

Patogiausia stalo takelius pirkti internetu – www.TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje. Pas mus rasite gausų, įvairaus stiliaus takelių asortimentą. Patogiai ir saugiai atsiskaitykite už pirkinius bei pasirinkite priimtiniausią pristatymo būdą.