Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Kojinės moterims

Kojinės moterims (ir vyrams) šiais laikais yra vienas iš aksesuarų tipų. Jos gali būti vienspalvės, įdomių raštų, printų ar kitokio akį traukiančio dizaino, kuris Jus puoš beveik taip pat kaip vėrinys ant kaklo.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Formuojant tiek formalesnį, tiek kasdienį įvaizdį neretai reikia kojinių. Jos suteiks įvaizdžiui papildomų akcentų, o taip pat ir užtikrins komfortą avalynėje, neleis nutrinti kojų ar joms sušlapti. Itin patogu kojines moterims pirkti ir internetu – TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje.

Kojinių moterims tipai

Kojines paprasčiausia skirstyti pagal: paskirtį, dizainą ir ilgį.

Paskirtis

Šiuo aspektu kojinės moterims išsiskiria į kelias rūšis. Visada rasite tokias kojines, kurios yra skirtos kasdieniam nešiojimui, poras, kurios žymimos kaip šventinės arba proginės ir sportui pritaikytas kojinės.

Kasdieniam nešiojimui tinkamos kojinės dažniausiai būna vienspalvės, pagamintos iš medvilnės ar kito natūralaus audinio. Kasdieniam nešiojimui skirtos kojinės įprastai yra plonos arba vidutinio storio.

Proginės, šventinės bei spalvingos kojinės iš karto išsiskiria savo dizainais. Jeigu norite įvaizdžiui suteikti stilingą prieskonį, toks pasirinkimas tikrai yra tinkamas. Vienas geriausių tokio tipo kojinių privalumų yra ir tai, jog šios poros tampa puikiomis dovanomis.

Sportinės kojinės būna pasiūtos iš aukštos kokybės medžiagų ir yra kiek storesnės. Jos puikiai sugeria prakaitą ir tinka nešiojimui beveik ištisus metus.

Dizainas

Tikrai nesunkiai pastebėsite, kad TavoSapnas.lt prekių kataloge yra klasikinio dizaino – vienspalvių ir labai margų, raštuotų moteriškų kojinių.
Ilgis

Paprastai kojinės pagal ilgį skirstomos į trumpas, vidutinio ilgio ir ilgas. Trumpos kojinės nesiekia pėdos kauliuko, vidutinės siekia nuo pėdos kauliuko iki blauzdos ketvirčio. Ilgos moteriškos kojinės yra visos, kurios “užsikelia” aukščiau nei blauzdos ketvirtis. Trumpesni modeliai geriau tinka šiltam orui, o ilgos kojinės – žiemai, vėlyvam rudeniui ar ankstyvam pavasariui.

Kaip išsirinkti tinkamiausias?

Tam, kad išsirinktumėte tinkamiausias kojines, turite įvertinti savo poreikius pagal mūsų jau išvardintus kriterijus. Taip pat nepamirškite ir to ar kojines perkate sau, ar dovanojate. Pagal tai nuspręskite dėl jų dydžio. Kadangi kojinės yra elastingos, dažniausiai nurodomas ne vienas dydis, kuriam jos tinka, o jų diapazonas.
Dizainą įvertinti leis aukštos kokybės nuotraukos interneto puslapyje. Be to, nepamirškite pasidomėti ir kojinių sudėtimi. Jeigu norite turėti patogų aksesuarą ilgiems pasivaikščiojimams ar aktyviai veiklai, svarbu pasirinkti kojines, kurios pagamintos iš kojai kvėpuoti leidžiančių ir drėgmę gerai sugeriančių medžiagų.

Moteriškos kojinės internetu

Norite kokybiškas kojines moterims įsigyti internetu, tai padaryti tikrai galite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Ne viena pora, įvairių stilių ir dydžių kojinių moterims pas mus parduodama labai prieinama kaina. Nepriklausomai nuo to ar jus domina šiltos vilnonės, sportinės ar patogios, žemos medvilninės kojinaitės, pas mus turėtumėte rasti puikų pirkinį sau ar dovanai!