Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Virtuviniai rankšluosčiai

Nuo meistriško daržovių troškinimo iki gurmaniškų patiekalų – virtuvės yra šurmuliuojančios vietos tiek restorane, tiek Jūsų namuose, o norint, kad jos veiktų funkcionaliai, reikia tinkamos įrangos ir gerų valymo įrankių. Geri virtuviniai rankšluosčiai yra neatsiejama virtuvės dalis.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Tipas
Sudėtis
Dydis
Rodyti po: 24 48 72 96

Nepriklausomai nuo to, kaip dažnai gaminate maistą, kiek daug sukiojatės virtuvėje – visiems ir dažnai prireikia rankšluostėlio, galinčio sugerti drėgmę ar pavalyti dėmes, nušluostyti indus ir ne tik. Būtent tam skirti virtuviniai rankšluosčiai. Jeigu pasirinksite aukštos kokybės produktą, jis ne tik efektyviai sugers drėgmę, tačiau ir ilgai tarnaus, greitai džius bei padės palaikyti optimalią higieną ir sausus paviršius. 

Taip pat nepamirškite, kad internetu įsigytas virtuvinis rankšluostis gali tapti ir puikia įkurtuvių dovanos dalimi. Ši prekė namams praverčia kone visur ir visada. Rinkitės iš gausaus asortimento ir patenkinkite savo poreikius jau dabar!

Virtuvinių rankšluosčių tipai

Prekių kataloge galite rasti daug skirtingų virtuvinių rankšluosčių tipų. Jie visi tinka valymui ir sausinimui, tačiau kiekvienas tipas turi unikalias savybes. Šios savybės nulemia ir produkto privalumus bei pirkėjams padeda pasirinkti, kurį rankšluostį pirkti sau. 

Mikropluošto, dar vadinami mikrofibros virtuviniai rankšluosčiai itin efektyviai sugeria drėgmę. Su jais galima lengvai nuvalyti įvairias dėmes bei paviršius. Visgi šie, gražūs rankšluosčiai dažniausiai nebus tokie ilgaamžiai, kaip medvilniniai analogai. 

Kai kurie rankšluosčiai gali turėti kabliukus. Tai yra labai didelis privalumas, jeigu virtuvėje turite specialią kabyklėlę, kur juos kabinate. Rankšluosčius su kabliuku yra paprasčiau laikyti bei džiovinti.

Sparčiai populiarėja lininiai virtuviniai rankšluosčiai. Kokie yra jų privalumai? Viskas slypi lino, kaip medžiagos, fizinėje charakteristikoje. Linas pasižymi gana nemažu pralaidumu orui bei tuo, kad puikiai sugeria drėgmę. Dėl to lininiai virtuviniai rankšluosčiai yra ilgaamžiai bei labai efektyvūs ir tikrai ne viena šeimininkė pritars, kad stiklo (taurių, puodelių) blizginimui linininis rankšluostis yra nepamainomas pagalbininkas. Be to, laikui bėgant, dėl kontakto su vandeniu jie turėtų švelnėti. Tai reiškia, kad juos bus tik maloniau naudoti.

Prekių kataloge galite rasti ir kitų tipų rankšluosčių. Visas aktualias jų savybes ir susijusią informaciją rasite prekės puslapyje. 

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Tinkamiausią rankšluostį pasirinksite atsižvelgdami į mūsų įvardintų prekių tipų privalumus bei aktualią informaciją individualios prekės puslapyje. Taip pat nepamirškite įsigyti ir virtuvinių rankšluosčių komplektą, jeigu norite užsitikrinti atsargas ilgesniam laikui. Taip galėsite rotuoti rankšluosčius ir prailginti kiekvieno iš jų tarnavimo laiką!

Renkantis taip pat svarbus ir rankšluosčio dizainas. Jeigu norite proginio rankšluosčio arba ieškote aksesuarų, kurie tiktų prie išskirtinio patalpos dizaino, kataloge rasite ir ne vieną variantą su unikalia išvaizda. Balti, juodi, margaspalviai, lietuviški (tautine simbolika papuošti) ir kitokio stiliaus produktai laukia jūsų dėmesio!

Pirkite virtuvinius rankšluosčius internetu

Internetu pirkti prekes namams, o tarp jų ir virtuvinius rankšluosčius tikrai patogu. Parduotuvėje TavoSapnas.lt galite rasti ne vieną išskirtinai atrodantį bei itin efektyviai drėgmę sugeriantį lininį, mikropluošto arba kitokį rankšluostėlį. Ne vienai atrinktai prekei gali būti taikoma ir akcija, tad rankšluosčius ar net jų komplektus pavyks įsigyti pigiau.