Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Rankšluosčiai

Kasdien naudojamės rankšluosčiais – ir vonioje, ir virtuvėje, ir prie jūros... Pas mus rasite puikiai sugeriančius drėgmę, padedančius atlikti kasdienius buities procesus. Rankšluosčius dabar madinga derinti prie savo interjero, kad jie būtų ne tik praktiški, bet ir gražūs, todėl pas mus rasite įvairiaspalvių rankšluosčių. Na, o mūsų mažiesiems rankšluosčiai su gražiausiais paveikslėliais nuotaikai pakelti!

Filtrai
Kategorija
  • Virtuvės
  • Vonios
  • Pirties
  • Kūdikių
Rodyti po: 24 48 72 96

Pamirškite storus, sunkius ir prastai sugeriančius vandenį ar kitus skysčius rankšluosčius. Šių laikų inovacija - mikropluošto rankšluosčiai, kurie pagerins ne tik Jūsų buitį, bet ir kasdienybę vonios kambaryje. Palengvinkite sau namų valymą ir pakeiskite popierinius rankšluosčius bei medvilninius skudurus inovatyviais mikropluošto rankšluosčiais!

Kas yra mikrofibra rankšluosčiai?

Mikropluošto rankšluosčiai yra pagaminti iš poliesterio ir poliamido mišinio. Ieškodami geros mikropluošto rankšluosčių kokybės, žiūrėkite, kad poliesterio ir poliamido santykis būtų 80/20 arba 70/30, nes tai dažnu atveju yra aukščiausios kokybės mikrofibros rankšluosčiai.

Mikropluošto rankšluosčiai tinka šimtams valymo užduočių! Kadangi maži mikropluoštai taip gerai valo, galite daugiau nenaudoti jokios chemijos. Be to, kad jais galima sausinti kūną po maudynių duše ar vonioje, jais taip pat galima plauti mašinas ir kitus paviršius. Šie rankšluosčiai pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu, nes gali atlaikyti šimtus skalbimų.

Kuo jie geresni už įprastus rankšluosčius?

Dėl medžiagų, iš kurių gaminamas mikropluošto audinys, ir jo gamybos būdo, mikropluoštas yra daug geresnis nei įprastas audinys, naudojamas daugumoje rankšluosčių ir kitų produktų. Aukštos kokybės mikropluošto rankšluostis sugers išsiliejimus, o ne stumdys skysčius paviršiumi. Kalbant tik apie buities darbus, mikropluošto šluostė yra daug geresnė valymo priemonė, nes:

1. Mikropluošto šluostės paviršiaus plotas gerokai skiriasi nuo kitų. Kadangi mikropluoštas yra tvirtai austas labai mažais siūlais, jis gali patekti į įtrūkimus ir vietas, kurių įprastas audinys negali pasiekti, todėl mikropluoštas gali geriau išvalyti.

2. Dauguma rankšluosčių ir šluotų galiausiai po ilgesnio naudojimo laiko tiesiog paskleis nešvarumus, dulkes ir kt. Mikropluošto šluostė iš tikrųjų gali surinkti nešvarumus ir dulkes, jų vėliau nepaskleidžiant atgal iš kur buvo surinktos, todėl vieta tampa daug švaresnė.

3. Mikropluošto audinys yra daug geriau sugeriantis nei standartiniai audiniai. Įdomus faktas: mikropluošto audinys gali išlaikyti šešis kartus didesnį skysčio svorį.

4. Mikropluošto šluostėse esantis plastikas daro jį daug tvirtesnį ir patvaresnį nei kitų tipų audiniai.

5. Mikropluošto šluostė išdžiūsta greičiau nei kiti gaminiai. Tiesą sakant, mikropluošto šluotų valymo ir džiovinimo procesas yra maždaug tris kartus greitesnis nei tradicinių šluotų medžiagų.

Pirkite rankšluosčius internetu

Mūsų el. parduotuvėje rasite įvairių dizainų ir dydžių mikrofibros (mikropluošto) rankšluosčių ir turbanų. Be jų asortimente taip pat yra medvilniniai bei kitų medžiagų lietuviški rankšluosčiai, kurie tiks tiek suaugusiems, tiek vaikams, tiek mūsų mažiesiems - kūdikiams. Klasikiniai - juodi, balti, pilki rankšluosčiai, bei įvairių kitų dizainų rankšluosčiai papuoš Jūsų vonios kambarį. Su akcija pirkti internetu pigiau!