Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Trikotažinės paklodės su guma

Praktiškas sprendimas, padėsiantis išlaikyti tvarką miegamajame. Šios paklodės ne tik gražios, bet ir „protingos“ – kasryt miego aplinka bus tvarkinga, nes paklodė tvirtai laikosi ant čiužinio.

Filtrai
Paklodės dydis
Paklodės rūšis
Rodyti po: 24 48 72 96

Turbūt nėra nieko patogiau už paklodes su guma. Tai toks puikus išradimas, sutaupantis laiko ir palengvinantis lovos klojimą. Nieko nėra geriau už nuolat savo vietoje esančią čiužinio paklodę. Dėka kraštuose įsiūtos gumos paklodės tinkamai apspaudžia čiužinio galus ir kad ir kas nutiktų lovoje - trikotažinės paklodės su guma išliks savo vietose. Tokio tipo paklodės vertos kiekvieno cento, nes su jomis ne tik patogu miegoti, bet ir labai paprasta paruošti lovą.

Paklodžių su guma tipai

Šios unikalios čiužinių paklodės su guma kaip ir įprastos paklodės gali būti šių išmatavimų: 160x200 cm, 180x200 cm, 160x80 cm, 140x200 cm ir 200x200 cm. Medžiagų pasirinkimas irgi labai platus: prekyboje rasite mums gerai žinomas ir mėgstamas medvilnines, trikotažines, frotines, satino bei flanelines paklodes. Kas turi vaikų, žino, kad vienas praktiškiausių daiktų vaikų miegamajame yra neperšlampamos paklodės, todėl nesijaudinkite - tokio tipo paklodės taip pat gali būti su guma! Paruošti lova miegui dar niekada nebuvo taip paprasta!

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Pirmiausia turite žinoti savo čiužinio išmatavimus, kuriam pirksite tokią paklodę su guma. Kaip jau žinote, šių paklodžių dydžiai yra įvairūs, todėl tikrai rasite sau tinkamą dydį. Antras žingsnis: medžiagos pasirinkimas. Viskas priklauso nuo Jūsų biudžeto: jei galite ir norite sau leisti - rinkites švelnaus satino čiužinio paklodes su guma, jei norite sutaupyti - rinkinės medvilninės medžiagos paklodes. Iš esmės geras pasirinkimas yra ir viena, ir kita. Trečia: išsirinkite tinkamą spalvą, kuri derės su likusiu lovos patalynės komplektu.

Trikotažinės paklodės su guma internetu

Mūsų el. parduotuvėje rasite tikrai platų čiužinio paklodžių pasirinkimą. Mūsų asortimente yra: medvilninės, trikotažinės, flanelinės, frotinės, satininės paklodės su guma. Mažiesiems irgi turime ką pasiūlyti: vaikiškos čiužinių paklodės su guma pradžiugins bet kurį vaiką, nes siūlome daug skirtingų, gražių ir žaismingų paklodžių dizainų. Jei pasiseks - turėsite galimybę pirkti mūsų prekes su akcija. Pigios paklodės dar nereiškia, kad jų kokybė bloga - anaiptol! Pirkite internetu, nes čia visada: konkurencinga kaina, lengvas apmokėjimas, greitas prekių pristatymas.