Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Paklodės su guma

Praktiškas sprendimas, padėsiantis išlaikyti tvarką miegamajame. Šios paklodės ne tik gražios, bet ir „protingos“ – kasryt miego aplinka bus tvarkinga, nes paklodė tvirtai laikosi ant čiužinio.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Paklodės dydis
Paklodės rūšis
Rodyti po: 24 48 72 96

Tvarka miegamajame ir gerai paklota lova daugeliui iš mūsų yra neatsiejama nuo kokybiško poilsio bei miego,nes kad ir kaip nenorime pripažinti, vis tiek mūsų dauguma yra kaip tos princesės ant žirnio. Lova turi būti paklota idealiai ir nesusiraukšlėti miegant. Su įvairių matmenų trikotažinėmis paklodėmis su guma, tai pasiekti gali būti lengviau. Taip pat verta nepamiršti, kad dažniausiai paklodės siuvamos iš medvilninio trikotažo, todėl paklodė praleis odą ir neleis Jūsų kūnui prakaituoti. Pasirinkus būtent tokią paklodę dvigulės suaugusiųjų ar vaikiškos lovos paklojimui, turėtumėte palengvinti savo rūpesčius klojant lovą bei ją prižiūrint.

TavoSapnas.lt jums siūlo gausų, įvairių spalvų ir įvairių dydžių trikotažinių paklodžių su guma, asortimentą. Visas prekes galite įsigyti internetu, neretai ir labai patrauklia kaina.

Paklodžių su guma privalumai

Paklodės su guma dažniausiai vertinamos dėl vieno privalumo, lyginant su paklodėmis be gumos. Tai yra - stabilumas. Net ir menkiausi apsivertimai ant šono, neramus miegas ar patogesnės padėties ieškojimas, paklodę be gumos nemažai sujaukia. Tačiau trikotažinės paklodės su guma tvirtai apsispaudžia aplink čiužinį. Dėl šios priežasties, tokią paklodę yra daug sunkiau išjudinti ar sujaukti. Tai leidžia skirti mažiau laiko lovos klojimui ir tvarkymui, kadangi po nakties ji išsilaiko stabiliau.
Tai galima išskirti kaip didžiausią šių paklodžių privalumą.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Tinkamiausią paklodę rinkitės pagal savo čiužinio matmenis, audinį ir dizainą. Tokios paklodės įprastai būna bent šiek tiek elastingos, tačiau svarbu pasirinkti tokį dydį, kuris būtų kuo artimesnis čiužinio matmenims. Prie kiekvienos prekės šioje kategorijoje yra nurodomi jos matmenys. Dažniausiai matysite tokius: 160x200cm, 180x200cm, 160x80cm, 120x200cm, 140x200cm, 200x220cm. Nors yra ir daug kitokių matmenų, šie – patys populiariausi.

Paklodės gali būti pagamintos iš satino, jos taip pat gali būti frotinės, o bene populiariausių tarpe visada būna bent viena medvilninė paklodė. Medvilnė siūlo puikų kainos ir kokybės santykį. Tai – universali medžiaga. Satinas yra labai malonus prisilietimui, tačiau jo kaina gali būti kiek aukštesnė. Jeigu renkatės paklodes vaikams, rekomenduojame prioritetą teikti iš antialerginių audinių pagamintiems produktams.

Dizaino pasirinkimas – subjektyvus, todėl pasidairykite po katalogą, kad rastumėte sau arba vaikams labiausiai patikti galinčią paklodę. Atsižvelkite į miegamajame vyraujančią spalvinę gamą, bendrą viso interjero spalviškumą.
Turbūt savaime suprantama, kad yra ir kitos savybės, kurios būna aktualios pirkėjams: neperšlampamo audinio, čiužinio aukštis, kuriam tinka paklodė bei patraukli kaina.

Trikotažinės paklodės su guma internetu

Internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje, patogiai įsigysite trikotažines paklodes su guma ir kitą tekstilę namams. Iš aukštos kokybės medvilnės, satino arba frotinio audinio pagamintos paklodės puikiai papildys miegamojo interjerą bei prisidės prie malonesnio poilsio.

Be to, jeigu jus domina pigios paklodės, turėtumėte rasti ne vieną prekę, kuriai taikoma akcija!