Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Vaikiškos pagalvės

TavoSapnas.lt pateikia tai, kas padeda Jūsų kūdikiui puikiai išsimiegoti ir yra draugiška mažojo žmogučio sveikatai. Pagalvės mažiausiems šeimos nariams.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Pagalvės užpildas
Rodyti po: 24 48 72 96

Pagalvės kūdikiams ir vaikams yra elementas, kurį svarbu pasirinkti tinkamai tam, kad būtų užtikrintas geras ir kokybiškas mažylio miegas bei nebūtų pakenkta jo sveikatai. Internetinėje parduotuvėje TavoSapnas.lt galite rasti daugybę skirtingų pagalvių modelių, todėl tikrai kiekvienas čia išsirinks savo norus ir poreikius geriausiai atitinkančią prekę.

Kaip išrinkti pagalvę mažamečiams?

Kuomet planuojate nupirkti pagalvę savo mažyliui, būtina tam skirti daug dėmesio, kadangi netinkamai išrinkta pagalvė gali daryti neigiamą įtaką vaiko sveikatai. Pirmaisiais mėnesiais kūdikiams rekomenduojamos didelės pagalvės, ant kurių būtų guldomas visas kūnelis, ne tik galvytė. Ženklai, rodantys, kada galima naudoti pagalvę vien po galvyte, dažniausiai yra neramus miegas bei bloga kūdikio nuotaika jam pabudus. Taip pat kuomet kūdikio pečiai tampa platesni už galvytę – jau galite naudoti pagalvę tik jai. 

Mažamečiams vaikams rekomenduojama vos kelių centimetrų aukščio, ortopedinė pagalvė, kuri puikiai prisitaikytų prie galvytės ir kaklo bei leistų natūraliai formuotis jo stuburo linkiams. Vyresniems vaikams galimos ir aukštesnės bei minkštesnės pagalvės. Tačiau įsitikinkite, jog pagalvės pluoštas būtų pralaidus orui ir drėgmei, būtų higieniškas bei tiktų net ir į alergijas linkusiems ar itin jautrią odą turintiems mažyliams. 

Vaikiškos pagalvės internetu

Jei jus domina vaikiškos pagalvės, tuomet TavoSapnas.lt internetinė parduotuvė gali būti puikus pasirinkimas! Mūsų kataloge visos pagalvės pasižymi aukščiausia kokybe bei atitinka Oeko – Tex Standard reikalavimus, kurie griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Tad, kad ir kurią pagalvę pasirinksite, galėsite būti ramūs, jog ji – visiškai saugi jūsų vaikui. 

Pirkti internetu – itin paprasta ir greita. Tiesiog įsidėkite patinkančią prekę į krepšelį, pasirinkite patogiausią atsiskaitymo ir pristatymo būdą bei laukite, kol prekė pasieks jus. Stengiamės, jog mūsų klientų apsipirkimo patirtis būtų kaip įmanoma geresnė, todėl užsakymą išsiunčiame per 2-3 darbo dienas, jei nesate užsisakę individualiai gaminamų produktų. Taip pat neretai taikome įvairias akcijas bei ypatingus pasiūlymus, leidžiančias papildomai sutaupyti bei norimą prekę įsigyti už kur kas mažesnę kainą. Jei norite nepraleisti naujienų ir apie taikomas nuolaidas sužinoti patys pirmieji, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį!