Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Antklodės vaikams

TavoSapnas.lt pateikia tai, kas padeda Jūsų kūdikiui puikiai išsimiegoti ir yra draugiška mažojo žmogučio sveikatai. Vaikiškos, merino vilnos,kupranugario vilnos antklodės džiuginančios aukšta kokybe.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Kategorija
  • 60 x 70 cm
  • 90x120cm
  • 100x135cm
  • 110x140cm
Antklodės sudėtis
Rodyti po: 24 48 72 96

Patalynė vaikams yra labai svarbi. Ji ne tik suteikia komfortą ilsintis bei miegant, tačiau prie jos vaikai neretai prisiriša. Su patogia ir patinkančia patalyne apsiklojusi atžala turėtų ramiau miegoti ir saldžiau sapnuoti. Dėl šių priežasčių verta rinktis tas antklodes vaikams, kurios ne tik pagamintos iš kokybiškų medžiagų, tačiau taip pat turi savybes, galinčias pagerinti komfortą ilsintis.

TavoSapnas.lt jums siūlo gausų merino avių bei net kupranugarių vilnos, medvilnės ir iš kitų medžiagų, pavyzdžiui bambuko, pagamintų antklodžių, asortimentą. Įsigykite antialerginę antklodę ir sumažinkite riziką, jog jūsų vaiką(-us) miegamajame kamuos alergijos. Taip pat pasirūpinkite tuo, jog turėtumėte storesnę antklodę žiemai ir plonesnę – šiltesniam metų laikui arba vieną, tačiau universalaus šiltumo.

Antklodžių vaikams tipai

Antklodės vaikams gali būti skirstomos į keletą tipų. Žieminės antklodės dažniausiai yra storesnės ir tankesnės. Jos gali būti pagamintos iš vilnos, poliesterio ar tankesnės medvilnės. Vasarai tinkamos antklodės yra labiau pralaidžios orui, plonesnės.

Kaip išsirinkti tinkamiausią antklodę?

Visų pirma – nustatykite reikiamą antklodės dydį. Dažniausiai matysite standartinius 140x200cm, 100x135cm ir panašius matmenis. Tačiau prekių kataloge turime ir mažyliams tinkamų 60x70cm, 90x120cm ir kitų matmenų antklodžių. Pagal savo mažylių ir jų lovyčių dydį pasirinkite geriausią variantą iš katalogo.

Prioritetą visada teikite antialergines savybes turinčioms antklodėms. Taip pat įsitikinkite ar jas lengva prižiūrėti bei ar medžiaga nėra sunkiai valoma. Visa tai sudaro pagrindinių privalumų sąrašą, kuriais remiantis galima išsirinkti geriausią antklodę vaikui.

Pirkite antklodes internetu pigiau

Pirkdami internetu jūs galėsite lengvai išsirinkti ne tik labiausiai patikusį produktą, tačiau ir apmokėjimo ir pristatymo metodus. Saugiai apmokėto užsakymo pristatymu visoje Lietuvoje pasirūpins mūsų partneriai.

Be to, saldžių sapnų linkinčias antklodes kai kada galėsite įsigyti už itin gerą kainą, su akcija. Specialiai pažymėtos prekės kainuos pigiau nei įprastai!