Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Maitinimo pagalvės

Ypatingas ir pastangų reikalaujantis laikotarpis... Kokybiška, su meile pagaminta maitinimo pagalvė – didžiulis palengvinimas ir komforto užtikrinimas. Kviečiame išsirinkti patinkantį maitinimo pagalvės variantą.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Tam, kad bet kuriai maitinančiai mamytei žindymo procesas būtų kuo patogesnis ir malonesnis, TavoSapnas.lt elektroninė parduotuvė jums siūlo maitinimo pagalves. Turime gausų asortimentą prekių, skirtų kūdikių maitinimui ir priežiūrai. Maitinančioms ar nėščiosioms labai pravers maitinimo pagalvės, kurios yra skirtos sumažinti kūno patiriamą įtampą ir nuovargį vaikučio maitinimo metu bei padidinti komfortą abiem pusėms.

Toks pirkinys taps puikiu pasirinkimu ne tik tarp mamų. Tokiu pirkiniu gali pasirūpinti ir tėveliai bei šeimos draugai ar giminės, kurie nori padėti artimoms moterims patirti kuo mažiau diskomforto maitinimo laikotarpiu. Skirtingų dizainų ir tipų pagalvėlės turėtų palengvinti žindymą ir sumažinti įtampą, kurią gali jausti viršutinė kūno dalis.

Tikrai verta įsigyti tokią pagalvėlę internetu!

Kaip išsirinkti tinkamiausią maitinimo pagalvę?

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad skiriasi tik pagalvėlių dizainas. Pagal savo skonį ir poreikius galite išsirinkti skirtingo dizaino, stilingai atrodančias pagalvėles, kurios labiausiai patiktų jums.

Kadangi poreikiai dėl dizaino ir išvaizdos yra labai subjektyvūs, pasidalinsime objektyviais patarimais, kaip rasti maitinimo pagalvėles, kurios ne tik atrodytų gerai, tačiau ir būtų maksimaliai naudingos. Pasirinkti padeda ir prekių atsiliepimai, tačiau prekės puslapyje rasite ir daug naudingos informacijos apie savybes.

Pagalvėlė turėtų būti antialerginė. Kadangi mažyliai turi itin jautrią imuninę sistemą, antialerginės pagalvės leidžia laisviau žindyti nesibaiminant, kad dulkės ar kiti nešvarumai sudirgins kūdikio odelę ar kvėpavimo takus. Kita svarbi savybė – minkštumas. Pagalvė tam ir skirta, kad mama, atsirėmusi į ją, pailsėtų, o vaikas taip pat joje jaustųsi patogiai.

Skirtingi modeliai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų. Vienas populiariausių variantų – Fillball kamuoliukų užpildas. Tokia technologija užtikrina, kad pagalvė būtų pralaidi orui, išliktų elastinga ir puri.

Pagalvės maitinančioms internetu

Patrauklia kaina įsigykite pagalves maitinančioms ir nėščiosioms internetu. Negaiškite laiko eilėse. Sau patogiu metu įsidėkite pagalves į krepšelį, pasirinkite patogiausią saugų apmokėjimo būdą ir sulaukite pristatymo.

Be to, pagalvėms maitinančioms ir kitoms atrinktoms prekėms gali būti taikoma ir akcija!