Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

PES pluošto kamuoliukai

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Norint pagaminti pagalves (ar kitokius minkštus daiktus) Jums reikia ne tik išorinės medžiagos, užsegimo priemonių (užtrauktukų, sagų ar lipdukų), bet ir dar vieno labai svarbaus dalyko - tai specialių kamšalų, kurie tinka ne tik pagalvėms, bet ir kitiems Jūsų sugalvotiems projektams.

Kam reikalinga pagalvių kamšalas

Pagalvių kamšalas pirmiausia reikalingas pagalvėms prikimšti ir reguliuoti jų minkštumą/kietumą (kuo daugiau kamšalo naudosite, tuo pagalvė bus standesnė, kietesnė). Pagalvių kamšalai yra ganėtinai universali priemonė, kurią taip mėgsta siuvėjai ir ne tik. Ja galima prikimšti ne tik pagalves, bet ir pašiltinti kaldras, paminkštinti kėdes arba pasiūti atskirus paminkštinimus kėdėms, lauko baldams, suoliukams ir pan. Su šiais kamšalais galima gaminti vaikiškus pliušinius žaislus ir kitus rankdarbius. Netgi naudoti kaip dirbtinio sniego imitaciją! Pagalvių kamšalai padės įgyvendinti daugelį Jūsų sugalvotų projektų.

Kamšalų tipai

Vienas iš būdų suskirstyti pagalvės tipą yra pagal medžiagą, kuria pagalvės užpildytos. Pagalvės užpildui naudojama medžiaga lemia komfortą, kurį suteikia pagalvė, ir pagalvės kainą. Štai keletas dažniausiai naudojamų pagalvių kamšalų tipų:

Pūkinės pagalvės kamšalas: pūkai yra plunksnų danga ant paukščių krūtinės ir pilvo. Jie yra minkšti ir purūs, naudojami įvairioms pagalvėms ir čiužiniams užpildyti. Šie pūkų pluoštai yra grynai balti ir yra minkštesni, palyginti su kitais pagalvių užpildais. Dėl natūralaus pūkinės pagalvės minkštumo jie yra formuojami ir puikiai prisitaiko prie kaklo ir galvos. Atsargiai elgiantis, jie gali tarnauti kelerius metus, tačiau jie yra brangūs, palyginti su kitais kamšalais ir nuolat naudojant, jie gali susiploti.

Poliesterio pagalvės kamšalas yra sudarytas iš dirbtinių, mažų poliesterio pluoštų. Polifillinis kamšalas yra populiariausias tipas dėl savo minkštumo, patvarumo ir itin didelio purumo. Šis kamšalas yra vienas geriausių lauko pagalvių variantų. Be to, tai daug pigiau nei kiti pagalvių užpildai. Lengva valyti ir prižiūrėti: skalbiama mašinoje. Gali padėti suvaldyti alergijas, kurias gali sukelti naudojamos pūkų ar plunksnų pagalvės.

Plunksnų pagalvės kamšalą sudaro minkštos paukščių sparnų ir nugarų plunksnos. Rinkoje jų yra daug ir tai yra vienas iš labiausiai prieinamų variantų. Plunksnos dažnai derinamos su pūkais, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas ir įperkamumas. Plunksnų kamšalai lengvai formuojami į bet kokią Jums patogią formą ir yra itin lengvi, tačiau po ilgo naudojimo jie linkę susiploti, todėl juos reikia nuolat papildyti arba dažniau purenti.

Pirkite internetu

Pagalvių kamšalus pirkti internetu labai apsimoka: gera kaina, dažnai pasitaikanti akcija, lengvas apmokėjimas bei greitais pristatymas.