Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Šifonas

Ieškote lengvų ir puošnių medžiagų drabužiams? Įsigiję įsitikinsite šifono privalumais – tai medžiaga, kurią liaupsina ne tik siuvėjai. 

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Šifonas – universalus audinys, tinkantis bet kokiai progai: nuo įprastų, kasdienių veiklų iki tokių svarbių gyvenimo įvykių kaip vestuvės. TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų šifono asortimentą, tad patinkančią medžiagą tikrai išsirinks kiekvienas!

Kokiomis savybėmis pasižymi šifonas?

Šifonas – tai audinys, pasižymintis ypatingu lengvumu ir perregimumu. Drabužiai, pasiūti iš jo, gražiai krenta ir atrodo itin elegantiškai, kas suteikia išvaizdai puošnumo. Ši medžiaga gali būti naudojama ne tik tokiems drabužiams kaip suknelėms, sijonams ar palaidinėms siūti, bet ir aksesuarams. Šifoniniai šalikėliai ar skarelės gali tapti originaliu įvaizdžio akcentu. Tokį audinį lengva derinti su kitų rūšių medžiagomis, todėl jis yra idealus pasirinkimas tiek proginei, tiek kasdienei aprangai. Priklausomai nuo apdirbimo, šifonas gali turėti matinį arba blizgų paviršių. 

Kodėl verta pirkti pas mus?

TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų šifono audinių pasirinkimą. Galimos skirtingų atspalvių bei tankių medžiagos, kurių kiekį internetu galima lengvai pasirinkti, priklausomai nuo to, kokie yra jūsų norai ir poreikiai. Be viso to, jog čia pirkti be galo paprasta bei greita, dar ir labai apsimoka – mūsų internetinėje parduotuvėje reguliariai yra taikomos įvairios akcijos bei ypatingi pasiūlymai, leidžiantys papildomai sutaupyti. Tad, jei susidomėjote, nieko nelaukite ir pasižvalgykite TavoSapnas.lt kataloge!