Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Paklijavimas (flizelinas)

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Paklijavimas arba flizelinas yra neaustinė klijuotina medžiaga popieriniu pagrindu, naudojama siuvimui tuomet, kai reikia sutvirtinti drabužius.  Jei kaip tik dairotės, kur būtų galima įsigyti flizelino, TavoSapnas.lt internetinė parduotuvė tam bus ideali vieta, kadangi čia rasite ne tik daugybę skirtingų jo rūšių, bet ir gerą kainos bei kokybės santykį!

Kaip pasirinkti paklijavimą – flizeliną?

Šiuo metu galima rasti tikrai ne vienos rūšies paklijavimą – flizeliną, tad natūralu, jog renkantis reikėtų žinoti keletą svarbių aspektų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Visų pirmiausia, pasidomėkite, kokia yra flizelino sudėtis bei tankis. Kuo didesnis bus tankis, tuo tvirtesnė bus medžiaga. Taip pat kadangi flizelinas yra su klijais, tiksliai žinokite, kokia temperatūra turi būti naudojama klijuojant – ji gali skirtis, priklausomai nuo paklijavimo. Galiausiai, pasirinkite jums geriausiai tinkančią flizelino spalvą – jų gali būti pačių įvairiausių, tad derinkite ją prie drabužio, kurį norite sutvirtinti. 

Apsipirkite patogiau

Jei jums reikalingas flizelinas gera kaina, nieko nelaukite ir pasižvalgykite www.TavoSapnas.lt kataloge. Čia rasite platų šių medžiagų pasirinkimą, tad tikrai kiekvienas išsirinks savo norus ir poreikius geriausiai atitinkantį variantą. Pirkti TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje – paprasta, greita ir saugu!