Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Rankų darbo vilnos užpildo pagalvė su viskoelastinio porolono šerdimi

Prekės kodas:LAB-15

Pagalvė: 50x70cm

Viršutinis audinys: satinas, 100% medvilnė
Pagalvės storis: 7 cm (nesuspaustos)
Užpildas: 50% natūraliai ruoštos lietuviškos avių vilnos, 50% elastinio putų poliuretano

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
87.00 €

Ar žinote, kad miegas itin svarbus Jūsų gerai savijautai bei sveikatai? Svajojate kasryt atsikelti kupini jėgų bei teigiamų emocijų? Mielai prašom! Su šia itin kokybiška, hipoalergiška pagalve Jūs pajusite ką reiškia saldus bei komfortiškas miegas. Vilnonė, rankų darbo pagalvė sužavės Jus savo natūralumu ir patogumu. Tegul kiekvienas Jūsų rytas prasideda su šypsena!

 

Informacija:

• Vilnos kiekis: 600 g;

• Spalva: kreminė;

• Kilmės šalis: Lietuva;

• Pristatymo terminas: 2-5 dienos.

 

Daugiau apie pagalvę:

Ši pagalvė - tai rankų darbo produktas nuo avių auginimo iki galutinio rezultato. Avių kirpimas ūkyje – įspūdingas, kelias dienas trunkantis reginys. Skalbiant vilną rankomis būtina pasitelkti kruopštumą ir kantrybę, nes tik taip bus išrinkti duriantys šapai ir kitos šiukšlės. Kokybiškai, natūraliomis priemonėmis išplautos ir iškedentos vilnos karšimas senaisiais karštuvais – vertas dėmesio ir dar ne galutinis procesas. Galiausiai vilnoniai karšiniai sugula į medvilninį audinį, o profesionalios siuvėjos rankose virsta mielais patalais.

Ekologiškos natūralios medžiagos.

Gaminiams naudojama vilna natūrali ne tik savo prigimtimi, bet ir apdirbimu. Pramoniniu būdu apdorojama vilna skalbiama naudojant chemiją. Pasirinktas sunkesnis vilnos apdirbimo būdas – plauti vilną natūraliu muilu, išrenkant šapus rankomis, yra ir kokybiškas, ir draugiškas gamtai.

Vilnos savybės.

Vilna yra banguota, jos plaukeliai nesusiglaudę, tarp jų uždaromas oras. Naudodamas vilnos gaminius žmogus ne tik nepraranda šilumos, bet ir neperkaista. Dėl unikalių gamtoje sukurtų savybių vilna palaiko reikiamą temperatūrą ir sukuria kūnui malonų mikroklimatą. Vilna gerai sugeria ir išgarina drėgmę. Tai ypač svarbu šaltuoju metų laiku, kadangi net mažiausias drėgmės kiekis šaldo organizmą. Sintetinis pluoštas gali sugerti tik 2%, tuo tarpu vilnos pluoštas sugeria iki 40% savo svorio drėgmės, nesuteikdamas drėgmės pojūčio. Dėl natūralaus lanolino vilnoje nesikaupia purvas. Natūraliai apdirbtą vilną išvėdinus, prakaito ar kitoks kvapas išnyksta, todėl vilnonius gaminius patartina dažnai vėdinti. 

Hipoalergiška.

Žmonės, kurie mano esantys alergiški vilnai, iš tiesų reaguoja į produktus, likusius po "komercinio" vilnos apdorojimo. Nors alergija vilnai yra reta, dauguma žmonių vilnos vengia dėl alergijos dulkių erkutėms. Ilgą laiką vilna buvo nerekomenduojama alergiškiems žmonėms, tačiau šiuo metu vis dažniau skelbiama, jog natūraliai apdirbta vilna yra savaime hipoalergiška. Dulkių erkutės dauginasi tam tikrose sąlygose. Joms išgyventi reikalinga drėgmė, jos nepakelia didelio šalčio ar karščio. Tuo tarpu vilna gali sugerti net iki 40% savo svorio drėgmės ir išlikti sausa! Ji sukuria sausą mikroklimatą, o pačios erkutės vilna neminta. Taigi natūrali, chemiškai nepažeista vilna yra netinkama terpė dulkių erkutėms veistis. Taip pat natūralus lanolinas veikia kaip repelentas, atbaidantis erkutes.

Be chemijos.

Šiai pagalvei vilna skalbiama rankomis, nenaudojant jokios chemijos, tik natūralų muilą. Taip išplautas vilnos plaukas išsaugoja banguotumą ir lanoliną – pagrindines vertinamąsias savybės. Vilna ne tik mažiausiai pažeidžiama, bet ir maloni prisiglausti.

Pagaminta Lietuvoje.

Ši pagalvė yra lietuvių rankomis pagaminta iš Lietuvoje užaugintos ir Lietuvoje apdirbtos vilnos. Naudodami lietuviškus produktus Jūs prisidedate prie Lietuvos ekonomikos augimo.

 

Ne į visus klausimus atsakėme? 

  • Pildykite užklausą;
  • Rašykite mums el. paštu: info@tavosapnas.lt;
  • Skambinkite tel.: 8600 75522.

Panašios prekės