Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Vilnoniai batukai kūdikiams ir vaikams

Jei norite savo vaiką aprūpinti maksimalia šiluma ir minkštumu, vilnoniai batukai bus idealus pasirinkimas. Priklausomai nuo turimų poreikių, galimi įvairių spalvų, dizainų bei dydžių veltiniai batai, tad tikrai kiekvienas nesunkiai ras savo atžalai geriausiai tinkančią šios avalynės porą.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Šlepečių dydis
Rodyti po: 24 48 72 96

Susidomėjote? Nieko nelaukite ir pasižvalgykite jų TavoSapnas.lt internetinės parduotuvės kataloge, kur aukšta kokybė ir gera kaina garantuota!

Vilnoniai batai vaikams – pagrindiniai privalumai

Jei jus domina veltiniai batai internetu, TavoSapnas.lt internetinė parduotuvė bus ideali vieta jiems įsigyti. Čia rasite ne tik didelį jų asortimentą, bet ir geriausią kainos ir kokybės santykį, tad, kad ir kurį gaminį pasirinksite, tikrai nenusivilsite.

Natūrali merinosų vilna pasižymi išskirtine savybe – ji gerai sugeria ir išgarina drėgmę, bet pati nesušlampa. Visa tai užtikrina, jog vaikų pėdutės visuomet išliks sausos ir bus apsuptos šiluma. Negana to, tokie vilnoniai batai yra švelnūs, nedirginantys odos, tačiau taip pat turi ir minkštus plaukelius, kurie stimuliuoja kraujotaką. Be visų išvardintų savybių merinosų vilna dar pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl ji bus tinkamas pasirinkimas net ir alergiškiems vaikams.

Veltiniai batai ir jų kaina priklauso nuo tokių kriterijų, kaip jų dydis ar dizainas, tačiau verta paminėti, jog internetinėje parduotuvėje TavoSapnas.lt jie yra parduodami itin prieinama kaina. Norime, jog kiekvieni tėveliai savo vaikučius galėtų aprūpinti aukščiausios kokybės batukais, suteikiančiais maksimalią šilumą ir leidžiančiais odai kvėpuoti.