Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Dėl skirtingų kompiuterių, ar telefonų ekranų raiškos, prekės atspalvis gali skirtis.

Pagalvė maitinančiai ir nėščiajai Indėniukai

Išparduota

Ilgis

  • Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.

Ši pagalvė atlieka dvejopą funkciją. Ji patogi tiek nėštumo metu ilsintis, tiek jau pagimdžius ir maitinant kūdikį.

Nėštumo metu:

Kuo didesnis darosi nėščiosios pilvukas, tuo sunkiau būna miegant naktį ar ilsintis dieną. Paskutiniais nėštumo mėnesiais gulint ant nugaros, gali sutrikti kūdikio kraujotaka, taigi atpalaiduojanti pagalvė patikimai stabilizuoja būsimos mamytės šoninę padėtį. Tai naudinga ne tik miegant naktį, bet ir įprasto poilsio dieną metu.

Pagalvė taip pat naudinga subalansuoti kūną, remiant kojas ar sukantis visu kūnu.

Ši pagalvė puikiai tinka patogiai ilsėtis gulimoje padėtyje, kai kojos pakeltos į viršų, arba kaip nugaros atrama Jums sėdint.

Pagimdžius:

Maitinimo metu ši pagalvė leidžia išlaikyti stabilią ir patogią padėtį kūdikį maitinant, nepriklausomai nuo to, ar kūdikis maitinamas Jums sėdint ar gulint.

Pagalvė leidžia mamai patogiai maitinti, nes labai palengvėja rankų, kaklo, pečių ir nugaros raumenys. Pagalvė gali būti naudojama kaip "lizdelis" kūdikiui ir padėti jam pirmųjų bandymų atsisėti metu. Užpildas užtikrina tinkamą kūdikio įsitaisymą ir oro cirkuliaciją

 Pagalvės viduje esantis užpildas yra Eco Fillball - atestuoti silikoniniai rutuliukai - "dirbtinis pūkas" pagalvėms - užpildas užtikrina tinkamą kūdikio įsitaisymą ir oro cirkuliaciją. Pagalvės ilgis (145 cm) užtikrina patogią padėtį motinai ir kūdikiui tiek maitinant, tiek ilsintis. Tik originali, atpalaiduojanti pagalvė Longer turi užtrauktuku užsegamą užvalkalą, kurį lengva nuimti.

 

Informacija:

  • Pagalvė užpildyta tūkstančiais kamuoliukų Fillball, vadinamojo "dirbtinio pagalvių pūko". Fillball kamuoliukai pagaminti iš kruopščiai atrinkto novatoriškų poliesterio ir silikono pluošto. Kiekvienas kamuoliukas yra spirališkai susuktas ir per visą savo ilgį turi tuščiavidurį kanalėlį, užtikrinantį tinkamą oro cirkuliaciją, elastingumą ir purumą;

  • Pagalvės audinys natūralus, yra draugiškas mamai ir kūdikiui;

  • Pagalvė minkšta, tinka ne tik patogiai miegoti nėštukei, bet ir saugiai trumpam palikti naujagimį;

  • Pagalvė yra pasiūta taip, kad teiktų atramą nugaros, pilvo ir kojų srityje gulint;

  • Pagalvė turi nuimamą užvalkalą su užtrauktuku, kurį galima išskalbti.