Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Ekologiškos medvilninės flanelės patalynė Lovley dreams

Prekės kodas:VAIK-100-38

Patalynė: 100x135, 40x60cm

Audinys: 100% organinė medvilninė flanelė
Pagalvės užvilkimo dydis: 40 x 60 cm
Antklodės užvilkimo dydis: 100 x 135 cm
Pagrindo spalva: žydra
Užsegimas: su užkišimu
Paklodė: be paklodės

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
18.90 €

Patogumas ir kokybė yra neatsiejami nuo gero ir saldaus miego. Kad Jūsų mažylis būtų sveikas ir gerai jaustųsi, būtinas kokybiškas miegas. Tik miegodami vaikai tinkamai pailsi, dieną būna žvalūs ir nuotaikingi. Miego kokybei didelės įtakos turi patalynė, kurioje kūdikis miegos. Ji turi būti natūrali, geriausia be sintetinių priedų, pasiūta iš kokybiško audinio, neerzinti ir nealergizuoti. Geriausia rinktis tai, ką duoda pati gamta, todėl siūlome Jums šią puikią organinės flanelės patalynę. Ši medvilnė auginama natūraliai, apdirbama rankiniu būdu, nenaudojant trąšų ir chemijos. Tai geriausias sprendimas norint apsaugoti švelnią naujagimio odelę

 

Informacija:

  • Komplektas dvipusis - abi patalynės pusės skirtingos!
  • Pagalvės užvilkimas su užkišimu, antklodės užvilkimas su užtrauktuku;
  • Pataliukai pagaminti iš ekologiškos sertifikuotos 100% medvilninės flanelės;
  • Organinės medvilnės patalynės užvalkalų audinys stiprus, klasikinio audimo;
  • Audinys švelnus, malonus liesti.
  • Šis audinys tarnauja ilgiau. Išlaiko spalvas ir nesivelia;
  • Medvilnė pralaidi orui, todėl kūdikis nekaista ir neprakaituoja;
  • Lengvai skalbiasi, gerai lyginasi;
  • Tinka alergiškiems vaikams;
  • Audinys atitinka GOTS kokybės reikalavimus.

 

Daugiau apie ORGANINĘ medvilninę flanelę:

TavoSapnas.lt rekomenduoja šį audinį Jūsų kūdikiui, nes tai labai tvirtas, aukštos kokybės audinys, skirtas kūdikiams ir vaikams. Natūrali medvilnė nuolat brangsta. Buityje vis dažniau naudojami dirbtiniai jos pakaitalai. Tačiau, kad ir koks kokybiškas būtų pakaitalas, jis niekada neatitiks natūralaus pluošto audinio savybių. Ši medvilnė auginama natūraliai, nenaudojant cheminių trąšų. Organinė medvilnė yra minkštutėlis, mielas, be galo švelnus aukščiausios kokybės  audinys iš ekologiškos medvilnės sertifikuotos GOTS sertifikatu.

 

 Daugiau apie GOTS

GOTS (Global Organic Textile Standart, liet. tarptautinis ekologiškos tekstilės standartas) tikslas yra būti patikimu šaltiniu vartotojams, kurie ieško tekstilės medžiagų, pagamintų ekologiškai ir socialiai atsakingu būdu. Ši tekstilė ne tik neapdorojama kenksmingais chemikalais, bet ir jos gamybos procesas nekenkia aplinkai ar bendruomenėms, kuriose ji gaminama. Šis universalus standartas užtikrina, kad gamyboje NUO pluošto auginimo IKI galutinio produkto nenaudojamos kenksmingos ar toksiškos cheminės medžiagos, sukeliančios vėžį, apsigimimus ir kitas rimtas ligas. Griežtos gairės turi atitikti ir darbo sąlygas; Įmonės privalo užtikrinti saugią higienišką aplinką, tinkamą užmokestį, tinkamas darbo valandas ir jokio vaikų išnaudojimo darbui. Visais perdirbimo etapais organinių pluoštų gaminiai turi būti atskirti nuo neorganinio pluošto produktų ir juose neturi būti įvairių cheminių medžiagų, tokių kaip chloro baliklis ir žinomų toksiškų medžiagų, pvz. Sunkiųjų metalų ir azodažiklių.

Norint gaminį sertifikuoti GOTS sertifikatu, jis turi būti pagamintas iš ne mažiau kaip 70% (ženklinama “made with organic”) arba ne mažiau 95% (ženklinama „Organic“) ekologiškų pluoštų. Plačiau www.global-standard.org.

 

Priežiūros rekomendacijos:


 

 

Panašios prekės