Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Dėl skirtingų kompiuterių, ar telefonų ekranų raiškos, prekės atspalvis gali skirtis.

Dirbtinė oda Premium pilka

Prekės kodas: OD-PREM-ST24
12.50 €/m
  • Sudėtis: 100% PVC (polivinilchloridas)
  • Spalva (pirmoje nuotraukoje): pilka
  • Plotis: 140 cm
  • Tankis: 650 g/m2
  • Tinka: baldams ir jų detalėms, sėdmaišiams, taip pat įvairiems aksesuarams, kuprinėms, delninėms
  • Storis: 0,8-1 mm

Paskirtis baldams

Kiekis (MIN 0.2 m)

m
Matuojamiems audiniams galima kirpimo paklaida +/- 2cm
  • Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.

Tai naujo dizaino dirbtinė oda, pasižyminti puikia kokybe, praktiškumu bei didesniu patvarumu. Oda yra dengta apsauginiu sluoksniu, todėl yra gerokai patvaresnė ir atlaiko didesnius krūvius. Pagal "Martindale" (Martindeilo) testą, ši oda atlaiko NET 102000 ciklų, kai tuo tarpu tikrai atspariu trinčiai laikomas audinys, atlaikantis bent 25000 ciklų. Premium odos įdomi tekstūra, jos raštas yra iškilus (grublėtas) ir primena natūralią odą, todėl šią odą galima vadinti dramblio odos imitacija. Oda puikiai tinka minkštiesiems baldams atnaujinti ir gaminti, taip pat rankinių, kuprinių ar piniginių gamybai. Suteikite savo namams naujovių, elegancijos ir jaukumo! Tai ilgaamžiškumas bei puiki kokybė už prieinamą kainą!

 

Informacija:

• Jei užsakydami šią odą rinksitės pristatymą per kurjerį, oda bus susukta į ruloną. Jei rinksitės pristatymą per savitarnos terminalą, oda bus lankstoma;

• Dramblio odos imitacija: odos paviršius nelygios tekstūros, grublėtas, todėl labai primena natūralią, storą dramblio odą;

• Atsparumas dilimui: NET 102000 "Martindale" ciklų

• Dirbtinė oda skirta baldams, rankinėms, delninėms ir pan. - tai ne rūbinis audinys;

• Atitinka higienos sertifikatus.

P.S. Dėl skirtingų ekranų raiškų, audinio spalva gali skirtis. Geriausiai spalvas atvaizduoja ne telefonų, o kompiuterių ekranai.

 

Kaip veikia "Martindale" (Martindeilo) metodas:

Vienas populiariausių pasaulyje metodų ištirti audinio atsparumą trinčiai ir tvirtumą – Martindeilo testas. Šis testas yra atliekamas specialiose laboratorijose, pasitelkiant griežtus reikalavimus ir metodikas. Testui pateikiamas audinio pavyzdys, kurio gabalėlis prispaudžiamas specialiais metaliniais diskais. Jais trinamas audinys tol, kol nutrūksta bent 2 audinio siūlai. Laikoma, kad audinys gali būti naudojamas baldams, jei testas parodys, kad audinio reikšmė yra daugiau nei 5000 trynimo ciklų. Jei baldo audinys bus naudojamas itin intensyviai, reikėtų kitos reikšmės – 10 000 Martindeilo testo ciklų. Jei baldai bus naudojami dar intensyviau – trinties testas turėtų būti apie 25 000 ciklų.
 

Daugiau apie dirbtinę odą:

Dirbtinė oda yra puikios kokybės gaminys, atitinkantis šiuolaikines pasaulines technologijas ir mados tendencijas. Unikalus spaudimo būdas ir rašto išgavimo technika suteikia galimybę puikiai imituoti natūralią odą ir patenkinti išrankiausių klientų poreikius. Vienas iš dirbtinės odos pasirinkimo privalumų - draugiškumas gamtai. Kadangi tikros odos dirbiniai yra gaminami iš gyvulinės kilmės žaliavų, dirbtinė oda bei jos pakaitalai leidžia išvengti gyvūnų žudymo dėl savanaudiškų tikslų bei mados. Geros kokybės dirbtinė oda nenusileidžia natūraliai ir yra labai patogi. Kruopštus viršutinio sluoksnio apdirbimas, taikant poliuretaninės dangos metodą garantuoja puikias organoleptines savybes (organoleptinės savybės – prekinė išvaizda, spalva, struktūra) ir neįtikėtiną ilgaamžiškumą.