Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Pižamos moterims

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Liemens apimtis
Marškinėlių ilgis
Krūtinės apimtis
Tipas
Rodyti po: 24 48 72 96

Palinkėjimas „Saldžių sapnų“ su TavoSapnas.lt pižamomis gali įgauti visai naują reikšmę. Internetu Jūs galite įsigyti itin kokybiškas medvilnines pižamas moterims. Turime įvairiausių dydžių, stilių ir modelių viršutines ir apatines pižamų dalis bei komplektus.

Išsami informacija prekių puslapiuose, detalios nuotraukos ir platus asortimentas užtikrins, kad kone visoms mergaitėms ir moterims, prekių kataloge turėtų atsirasti patinkančio modelio pižamos.

Patogios pižamos moterims

Bene pagrindinis kriterijus ieškant geros pižamos yra jos patogumas. Tam, kad miegas būtų saldus ir ramus, apranga turėtų nedirginti odos, maloniai priglusti prie kūno, nevaržyti judesių, atrodyti taip, kaip jums patinka.

Kokybiškos trikotažinės ir gražios medvilninės moteriškos pižamos ko gero geriausiai išpildo poreikius dėl patogumo. Labai svarbus yra ir medžiagos pralaidumas orui arba šiltumas. Vasarai ir karštesniems vakarams norėtųsi lengvesnio, plonesnio audinio pižamų, kad oda galėtų kvėpuoti ir neprakaituotų. Na, o žiemą geriausiai tiks jau šiltos naktinės pižamos iš storesnės medvilnės ar trikotažo.

Pagal savo poreikius galite rinktis vienos arba dviejų dalių pižamas.

Didelių dydžių moteriškos pižamos

Pirkėjoms galime pasiūlyti ir didelių dydžių moteriškas pižamas. Pasinaudojusios specialiu prekių filtru jūs galėsite pasirinkti matyti pižamų marškinėlius pagal savo krūtinės apimtį. Tai leis lengviau rasti, kuri pižama moterims labiausiai tinka jums.

Dauguma tokio tipo prekių kataloge yra pažymimos specialiu pavadinimu, pavyzdžiui plius dydžio ir kita. Toks ženklinimas leidžia greičiau ir paprasčiau rasti, kurios pižamos labiausiai tiks Jūsų kūnui.

Pižamų moterims asortimentas internetu

Šalia įprastų ir didelių dydžių pižamų jūs galite rasti ir ypatingai atrodančių, išskirtinių modelių. Vienas iš jų yra kalėdinės pižamos, kurias puošia įvairūs raštai, paveikslėliai ir kiti motyvai, būdingi būtent šiai šventei. Kalėdinės pižamos yra puikus pirkinys žiemai, kuris leis įsimintinai paminėti didžiausios metų šventės laikotarpį. Be to, tai yra ir kūrybinga dovana draugėms, kolegėms, antrai pusei arba kitam artimam žmogui.

Renkantis pižamą svarbu pagalvoti ne tik apie viršutinę, tačiau ir apatinę dalį, jeigu perkate pižamą iš dviejų dalių. Šortai arba pižamos kelnės yra dažniausiai sutinkami pasirinkimai. Savaime suprantama, kad šortai geriau tiks karštesnei nakčiai arba tuomet, jeigu miego metu nuolat jaučiate diskomfortą dėl karščio. Na, o kelnes iš spintos verta ištraukti žiemos metu arba, jeigu norisi daugiau šilumos nei įprastai.