Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Chalatai moterims

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Pečių plotis (nuo peties iki peties)
Krūtinės apimtis
Rodyti po: 24 48 72 96

Po atpalaiduojančios putų vonios, karšto dušo arba leidžiant laiką namuose reikia kažko patogaus. Chalatai – puikus pasirinkimas. Šis, lengvas, elegantiškas ir patogus aksesuaras yra neatsiejamas nuo komforto ir atsipalaidavimo. Gražūs, minkšti arba blizgūs ir švelnūs atlasiniai chalatai moterims gali būti ne tik naudingas pirkinys sau, bet ir labai apgalvota dovana.

TavoSapnas.lt Jums siūlo platų moteriškų chalatų asortimentą. Patogiai, saugiai ir greitai apsipirkite internetu ir jau greitai galėsite džiaugtis nauju rūbu!

Moteriškas chalatas - kurį pasirinkti?

Lengviausia chalatus moterims skirstyti pagal medžiagas. Atlasiniai chalatai moterims yra vienas iš dviejų populiariausių tipų. Lengvas ir it šilkas švelnus audinys leidžia Jūsų odai slyste slysti paviršiumi ir dėl to, būti su tokiu chalatu gali būti nepaprastas malonumas. Jie yra ir idealus variantas norint kažko lengvo ir jaukaus.

Taip pat yra ir vonios chalatai. Jie gali būti siuvami iš flysinio audinio ar storesnio audinio. Dėl šios priežasties jie yra šilti ir tinka metui po vonios ar dušo, kada norisi apsigaubti kažkuo šiltesniu.
Tarpinių variantų tarp dviejų, minėtų pagrindinių, gretas papildo trikotažiniai arba medvilniniai chalatai moterims. Jie yra gana universalūs, leidžiantys odai kvėpuoti.

Chalatų nėščiosioms asortimentas

Maitinančioms mamoms arba nėščiosioms reikia papildomo komforto ir praktiškumo. Šio tipo chalatų modeliai turi specialias savybes, leidžiančias lengvai pamaitinti kūdikį be didelio diskomforto. Be to, jie dažniausiai turi elastingas dalis, prisitaikančias prie kintančių kūno formų. Galiausiai, specialūs priėjimai užtikrina, kad kiekviena žindyvė ar besilaukianti jaustų maksimalų patogumą.

Vasariniai ir žieminiai vonios chalatai moterims

Geriausia – vasaros ir žiemos metui turėti skirtingus chalatus. Kai šilta, geriausiai tinka trumpi ir plonesni, pavyzdžiui, atlaso chalatai. Jie yra plonesni ir pralaidesni orui, dėl ko visada lengviau jaustis elegantiškai ir gaiviai.

Žiemai labiau tinka ilgi ar trumpi chalatai, bet pasiūti iš storesnės medvilnės ar flysinio audinio. Žiemai ir šaltesnėms dienoms verta pasvarstyti ir apie modelius su gobtuvu.

Turėdamos po chalatą žiemai ir vasarai, moterys galės visada jaustis maksimaliai komfortiškai.

Moteriški chalatai internetu

Sudomino kokybiški chalatai moterims internetu? Jeigu norite apsigobti komforto šydu ir elegantiškai bei atpalaiduojančiai leisti laiką namuose ar išvykusi kitur, apsidairykite www.TavoSapnas.lt prekių kataloge. Čia yra ne vienas chalato modelis patrauklia kaina. Ne vienai prekei gali būti taikoma ir akcija. Jas įsigysite dar pigiau!