Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Miego ir dekoratyvinės pagalvės: kaip išsirinkti tinkamas?

Namų interjeras 2021-04-06

Pagalvės – praktiškas ir estetiškas kiekvienų namų atributas. Ne paslaptis, kad pagalvės padeda užtikrinti ramų ir komfortišką miegą, suteikdamos patogią atramą galvai bei kaklui poilsio metu. Skoningai prie esamo interjero priderintos dekoratyvinės pagalvės suteikia namams jaukumo bei elegancijos. Dėl šių priežasčių, renkantis pagalves tiek miegui, tiek dekorui, svarbu skirti ypatingą dėmesį. Tekstilės namų „TavoSapnas“ specialistai pataria, kaip išsirinkti tinkamas pagalves saldžiam miegui užtikrinti ir jaukiai namų atmosferai sukurti.

Pūkinės pagalvės, sintetinės pagalvės ir kitos pagalvės: pagrindiniai skirtumai

Pagalvių įvairovė – labai plati: galima rinktis pūkines pagalves, taip pat vilnones, sintetines, pagalves su šilku ir kt. Žinodami kelis svarbiausius kiekvienos pagalvės požymius, nesunkiai galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią bei patogiausią.

Pūkinės pagalvės. Pūkinės pagalvės pasižymi ypatingu minkštumu, lengvumu ir ilgaamžiškumu bei užtikrina išskirtinį komfortą miego metu. Pagalvės su pūkų užpildais puikiai pašalina drėgmės perteklių ir gerai išsaugo šilumą.

Vilnonės pagalvės. Vilnonės pagalvės gerai prisitaiko prie kūno temperatūros, reguliuoja šilumą bei drėgmę bei puikiai sugeria prakaitą. Vilnonės pagalvės – idealus pasirinkimas tiems, kas mėgsta ir vertina natūralumą bei patogumą.

contacts_content

Sintetinės pagalvės.Sintetinės pagalvės gali būti užpildytos latekso, silikonizuoto poliesterio pluoštais ar jų kamuoliukais, viskozės ir elastano putų poliuretanu, sinteponu ir kt. Daugelis sintetinių pagalvių užpildų savo savybėmis nenusileidžia natūralioms medžiagoms ir taip pat puikiai sulaiko šilumą, yra atsparūs drėgmei, leidžia kūnui kvėpuoti, todėl miegant neprakaituojama. Sintetinės pagalvės tinka visiems alergiškiems žmonėms, nes patalynėje nesiveisia dulkių erkutės bei nesikaupia kenksmingos bakterijos.

Pagalvės su šilku. Pagalvės su šilku yra kietos bei gana sunkios ir puikiai tiks tiems, kas vertina natūralumą. Natūralus viršutinio sluoksnio medvilnės audinys, daigstytas šilkverpių šilku, miego metu sugeria ir išgarina drėgmę, atsiradusią ant Jūsų odos. Šilko pluoštas dėl natūralių savybių yra itin patvarus ir pralaidus orui. Ši pagalvė pasižymi natūraliomis antibakterinėmis savybėmis, taip pat yra atspari dulkių erkutėms.

Pagalvės su bambuku. Pagalvės su bambuko pluoštu pasižymi natūraliomis antibakterinėmis ir antimikrobinėmis, taip pat pelėsį slopinančiomis savybėmis. Bambukinės pagalvės yra itin minkštos bei švelnios. Bambukas yra atsparus dulkių erkutėms, todėl pagalvės su bambuku yra labai tinkamos alergiškiems žmonėms.

Ieškantiems patvarių, kokybiškų ir patogių miego pagalvių, siūlome apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje „TavoSapnas“, adresu www.tavosapnas.lt ir išsirinkti gaminius, orientuotus į komfortą, sveikatą bei gerą savijautą.

Tinkamai parinktos dekoratyvinės pagalvės papildo namų interjerą

Dekoratyvinės pagalvės – dailus namų interjero aksesuaras. Dekoratyvinės pagalvės pagyvina bet kurio kambario interjerą, suteikdamos jam jaukumo bei išskirtinumo. Šios pagalvės yra nuostabi puošmena sofai, lovai, foteliui ar lauko baldams. Dekoratyvines pagalves ypač verta rinktis tiems, kurie siekia akimirksniu pakeisti savo namų dekorą ar norintiems išbandyti naujus įvairių spalvų, raštų derinius. Be to, patogu tai, kad pabodusias dekoratyvines pagalves bet kada galima pakeisti naujomis.

Tarp plačios pasiūlos, išsirinkti tobulas, nepriekaištingai į bendrą interjero visumą įsiliejančias dekoratyvines pagalves neretai gali tapti nemenku iššūkiu, todėl patariame atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų.

  • Spalva – vienas svarbiausių kriterijų renkantis dekoratyvines pagalves. Minima dekoro detalė turėtų padėti atkreipti dėmesį į baldą – lovą, sofą ir t. t., – ant kurio ji yra. Šiam tikslui pasiekti galima rinktis tokios pačios spalvos, kaip ir baldas, dekoratyvines pagalves, arba tokias, kurios suteiktų kontrasto.
  • Raštas. Jei norite savo kambario interjerą papildyti vienokiais ar kitokiais raštais, puikus būdas tai padaryti – papuošti namus dekoratyvinėmis pagalvėmis. Raštuotos pagalvės ant vientiso baldo atrodys labai žaismingai, o jų spalvos papildys viena kitą. Tačiau jei Jūsų baldas yra dailintas ornamentais, patariame rinktis vientisas dekoratyvines pagalves: jos padės sušvelninti raštą. Drąsiai eksperimentuokite, tarpusavyje derinkite spalvas ir raštus, tačiau nepamirškite, kad visi Jūsų pasirinkimai turėtų patobulinti interjero dizainą bei suteikti tam tikrą susidomėjimą. Ne veltui sakoma: „kas per daug, tas nesveika“. Taigi, per daug kambaryje vyraujančių raštų gali atrodyti neskoningai ar net netvarkingai.
  • Dydis. Renkantis dekoratyvines pagalves, ne ką mažiau svarbus ir jų dydis. Verta žinoti, kad pagalvė turėtų būti proporcinga bet kuriam baldui, ant kurio ji dedama. Pavyzdžiui, mažytė pagalvė, padėta ant trijų vietų sofos, pasimes, o per didelė pagalvė ant kėdės bus labai nepatogi. Jei ant vieno baldo dėsite kelių skirtingų dydžių pagalves, taip pat nepamirškite proporcijų. Atminkite, kad bet kokios dekoratyvinės pagalvės turėtų derėti prie baldo, todėl, prieš rinkdamiesi jas, įsitikinkite, kad šios tikrai yra tinkamos.
  • Papuošimai. Daugumą dekoratyvinių pagalvių puošia įvairios dekoracijos: blizgučiai, maži veidrodiniai akcentai, sagutės, kutai ir kt. Rinkdamiesi dekoratyvines pagalves, apgalvokite, ar pagalvė Jūsų namuose taps tik dekoro detale, ar bus naudojama kaip įprasta pagalvė (norint atsiremti ir pailsėti). Nuo to priklausys, kokią pagalvę geriau rinktis: su papuošimais ar be jų, ant kurių atsigulti gali būti labai nepatogu.
  • Užpildas. Pagalvės užpildo tipo pasirinkimas priklauso nuo kelių veiksnių: kainos, komforto, o kartais – ir alergijos. Pūkinės pagalvės yra minkštos ir labai patogios, tačiau kai kurie žmonės yra alergiški pūkų užpildui. Sintetiniai užpildai šios problemos neturi, tačiau nėra tokie patogūs. Dažniausiai žmonės renkasi minkštus pūkų ir plunksnų mišinius, kuriais užpildytos pagalvės yra labai patogios bei išsaugo savo formą.

contacts_content

Pagalvės internetu – greitas, patogus būdas išsirinkti kokybiškus ir patikimus gaminius

Išskirtinio dizaino pagalvės internetu – greitas ir patogus būdas išsirinkti bei įsigyti kokybiškus, patikimus gaminius namams. Pūkines, vilnones, sintetines ir kitas pagalves galite apžvelgti mūsų internetinėje parduotuvėje „TavoSapnas“, adresu www.tavosapnas.lt Mūsų parduotuvėje atrasite įvairių matmenų, stilių, formų, spalvų, užpildų ir kt. pagalves. Garantuojame puikų kokybės bei kainos santykį, todėl kiekvienas klientas galės išsirinkti nepriekaištingą pagalvę jaukiam ir patogiam poilsiui ar namų interjero dekorui padailinti.

Ieškantiems pagalvių ir stilingų audinių pagalvėms bei jų užvalkalams, patyrusi konsultantų komanda padės atrasti reikiamus gaminius. Nuolat papildome prekių asortimentą. Susisiekite, ir įmonės specialistai padės išsirinkti norimą gaminį.

Per daugelį veiklos metų įgijome klientų pasitikėjimą tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Todėl kokybiškus, stilingus ir išskirtinius gaminius tiekiame ne tik Lietuvos, tačiau taip pat ir užsienio klientams. Užtikriname greitą ir patogų prekių pristatymą.

Pagalvės lemia kiek daugiau nei gerą miegą, todėl patariame jas rinktis atsakingai. Jei Jus vargina nugaros, kaklo, rankų ar galvos srities skausmai, atkreipkite dėmesį į tai, ar Jūsų pagalvė yra tikrai tinkama, nes būtent nuo jos priklauso didelė dalis miego kokybės.