Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Dėl skirtingų kompiuterių, ar telefonų ekranų raiškos, prekės atspalvis gali skirtis.

Matuojama tinklelio užuolaida Natural, likutis 0.65x4m

Prekės kodas: MAS-60020-101-lik0
4.30 €
8.60 €
  • Užuolaidos audinys: tinklelis
  • Spalva: pieno
  • Plotis: toks, kokį įsidėsite į krepšelį

Pasirinkite Matuojama tinklelio užuolaida Natural, likutis 0.65x4m

Norite gauti pasiūtą užuolaidą? Spauskite čia.

Kiekis:

  • Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.

Užuolaidos bet kuriuose namuose suteikia jaukumo ir išbaigtumo įspūdį. Jeigu Jūsų namuose dar nėra užuolaidų ir vis atrodo, kad kažko trūksta, neabejojame, kad pakabinus užuolaidas suprasite, jog namai tapo tobuli. O gera atmosfera namuose kuria gerą nuotaiką ir Jūsų viduje :)

Šios užuolaidos yra storesnės ir turi daugiau tekstūros nei plonos medžiagos, tokios kaip vualis ar įprastas tinkliukas. Užuolaidoms išausti naudoti storesni siūlai, dėl to tinklelis yra tankesnis, storesnis, sunkesnio kritimo. Nors tinklelis yra gana smulkus ir pati užuolaida iš esmės nėra sunki, tačiau storesnis siūlas suteikia jai sunkesnės užuolaidos įvaizdį. Apačioje audinys turi svorelį, kuri suteikia dar gražesnį užuolaidos kritimą.

Užuolaidos atrodo labai natūraliai, šiek tiek primena plonas drobines užuolaidas. Tokia užuolaida puikiai tiks pietinėse, vakarinėse namų dalyse, kur norisi labiau sulaikyti saulės spindulius ar praeivių žvilgsnius. Užuolaidos puikiai tiks ne tik įvairaus stiliaus namuose, bet ir įstiklintoms terasoms, įvairioms sodyboms ar švenčių vietoms, kur tinka natūraliai atrodančios interjero detalės.

 

Informacija:

• Audinys: 100% poliesteris, storesnių siūlų tinklelis;

• Spalva: pieno;

• Užuolaida yra sunkesnio, labai gražaus kritimo;

• Tinklelis atrodo labai natūraliai, kaip plona drobinė užuolaida;

Su svoreliu apačioje.

 

Kiek metrų audinio man reikia?

Rekomenduojame: jei norite nedidelio bangavimo, užuolaidos turėtumėte pirkti maždaug 1.5-1.7 karto daugiau nei Jūsų karnizo ilgis. Jei norite vidutinio tankumo bangų, reiktų pirkti dvigubai daugiau audinio. Na, o jei norisi didelio arba labai didelio banguotumo, reiktų pirkti 2.5 ar net tris kartus daugiau audinio nei Jūsų turimas karnizas.

Užuolaidos aukštis yra 315 cm. Nuo užuolaidos pakabinimo vietos (karnizo) pamatuokite 315 cm žemyn ir žinosite kokio ilgio bus ši užuolaida ant Jūsų lango ir ar nereikės jos trumpinti.

Užsisakius šią užuolaidą, ji nebus pasiūta. Jei pageidaujate pasiūtos užuolaidos, laukiame Jūsų užklausos, skambučio ar el.laiško.