Nemokamas pristatymas nuo 49€
Krepšelis

Užuolaidos – stilingas ir išskirtinis namų interjero akcentas

2021-04-14

Užuolaidos – viena svarbiausių interjero detalių. Pakeitus senas, pabodusias užuolaidas stilingomis naujomis, galima atnaujinti ar net kardinaliai pakeisti kambario interjerą. Tai padaryti nesudėtinga, nes šiandieninė pasiūla leidžia rinktis užuolaidas iš gausybės skirtingų audinių atspalvių ir medžiagų paletės, o derinant įvairius priedus užuolaidoms, kitus interjero akcentus sukurti unikalią, elegantišką bei jaukią namų erdvę.

Dieninės užuolaidos: kokias pasirinkti skirtingiems kambariams papuošti?

Dieninės užuolaidos mėgstamos ir vertinamos daugelio žmonių. Nenuostabu – juk dieninės užuolaidos ne tik suteikia kambariui grakštumo bei elegancijos, tačiau taip pat iš dalies apsaugo nuo į patalpą patenkančių saulės spindulių. Rinkdamiesi dienines užuolaidas, atkreipkite dėmesį į esamą patalpos ar net visų namų interjero stilių bei tai, kokiame kambaryje ruošiatės kabinti užuolaidas.

Dieninės užuolaidos svetainei. Svetainė – bene svarbiausias namų kambarys: jame priimame svečius, todėl į šios erdvės interjerą dažniausiai ir krypsta visų akys. Dieninių užuolaidų pasirinkimas svetainei – ypač platus: įvairių raštų, spalvų, audinių gama leidžia atverti fantaziją bet kokio stiliaus mėgėjams bei sukurti neįtikėtinai patrauklų interjerą. Elegancijos dvelksmo svetainei suteiks ilgos užuolaidos su didelėmis klostėmis, dailiai atrodys pastelinių spalvų ar ryškios užuolaidos. Nemirštanti klasika subtilaus stiliaus gerbėjams – baltos, aukso, kreminės spalvų dieninės užuolaidos.

contacts_content

Dieninės užuolaidos miegamajam. Dieninės užuolaidos miegamajame iš esmės atlieka dekoratyvinę funkciją. Dėl šios priežasties dienines užuolaidas miegamajam patariame rinktis iš lengvo, laisvai krintančio audinio, kuris neapsunkins interjero, tačiau atrodys ypač dailiai. Miegamajam dažniausiai pasirenkamos pieno spalvos vienspalvės ar minimaliais raštais dekoruotos dieninės užuolaidos.

Dieninės užuolaidos virtuvei. Virtuvėje gaminame maistą, todėl šioje patalpoje įvairių dėmių atsiradimo tikimybė – riebalų, maisto likučių, garų ir kt. – yra ypač didelė. Dėl šios priežasties virtuvei verčiau rinktis trumpas, arkines dienines užuolaidas: taip sumažėja tikimybė jas išpurvinti. Be to, rekomenduojame rinktis praktiškus, ypatingos priežiūros nereikalaujančius audinius, kuriuos galima skalbti ar lengvai nuvalyti. Jei virtuvės langas yra arti virtuvės baldų, verta apsvarstyti tamsesnių atspalvių dieninių užuolaidų pasirinkimą, ant kurių įvairios dėmės bus mažiau pastebimos, kitu atveju galima rinktis ir šviesesnius audinius. Šviesesnių atspalvių dieninių užuolaidų audinius taip pat verta rinktis ir tada, jei į virtuvę patenka mažiau saulės šviesos. Jei virtuvė sujungta su svetaine, abiem patalpoms patariame rinktis vienodų atspalvių užuolaidas.

Dieninės užuolaidos vaikų kambariui. Bene svarbiausias kriterijus, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį nusprendę vaikų kambarį papuošti dieninėmis užuolaidomis, – vaikų amžius. Mažų vaikų kambariuose patariame kabinti trumpas užuolaidas, kadangi mažyliai žaisdami gali netyčia jas nutraukti, suplėšyti ar kitaip sugadinti. Vaikų kambario užuolaidas rekomenduojame rinktis pasiūtas iš patvaraus audinio, pavyzdžiui, kaprono. Taip pat pravartu rinktis lengvai prižiūrimus audinius, kadangi vaikai gali greitai juos ištepti. Mažųjų kambariams puikiai tiks trumpos žaismingos dieninės užuolaidos. Vyresniems vaikams patiks vienspalvės ar minimalistiniais raštais dekoruotos dieninės užuolaidos.

Ieškantiems stilingų ir išskirtinių dieninių užuolaidų, pasiūtų iš kokybiškų, patvarių audinių, siūlome pasižvalgyti po mūsų internetinę parduotuvę www.tavosapnas.lt ir atrasti labiausiai prie Jūsų namų interjero derančius bei Jūsų poreikius įgyvendinančius sprendimus.

Naktinės užuolaidos padeda sukurti prabanga alsuojantį namų interjerą

Kuriant išskirtinį namų jaukumą, naktinės užuolaidos tampa ypač svarbiu akcentu. Tai namų interjero dalis, kuri puošia namus ne vienerius metus ir paverčia būstą ramybės oaze. Naktinės užuolaidos suteikia kambariui prašmatnumo bei elegancijos, be to, padeda apsaugoti erdvės privatumą ir apsaugo nuo saulės spindulių. Tinkamai parinktos naktinės užuolaidos gali neatpažįstamai pakeisti interjerą.

Naktinių užuolaidų pasirinkimas gali tapti dideliu iššūkiu, kadangi jų pasiūla – ypač didelė. Pasirinkimas bus paprastesnis, jei apsvarstysite keletą aspektų. Pirmiausia atsižvelkite į esamą interjero stilių ir jame vyraujančias spalvas. Jei kambaryje dominuoja keli spalvų tonai, kažkurį iš jų galite pritaikyti ir naktinėms užuolaidoms.

Miegamajame dažniausiai pasirenkamos vienspalvės naktinės užuolaidos, kurios yra derinamos su sienomis arba šiek tiek skiriasi, taip pat su baldais. Svetainėje yra įmanomi įvairūs sprendimai. Pavyzdžiui, jei siekiate šią erdvę paversti išskirtine, nebijokite eksperimentuoti ir rinktis ryškesnių, įvairiais raštais dekoruotų naktinių užuolaidų – taip „įnešite“ į kambarį gyvybės ir jis atrodys estetiškai bei šiuolaikiškai. Tačiau, kabindami tokias naktines užuolaidas, atminkite, kad jos turi būti preciziškai tvarkingos: dailiai suklostuotos ir gerai išlygintos, nes neabejotinai visų akys kryps į šį namų interjero akcentą. Mūsų internetinės parduotuvės www.tavosapnas.lt prekių asortimente – daugybė įvairių raštų, stilių bei spalvų užuolaidų, todėl kiekvienas klientas joje galės atrasti gražiausias naktines užuolaidas bei jų audinius.

Priedai užuolaidoms – stilinga ir praktiška interjero detalė

contacts_content

Priedai užuolaidoms – išskirtinis užuolaidų aksesuaras. Prašmatnūs kutai, elegantiški laikikliai, puošnios virvelės bei kitos užuolaidų detalės neabejotinai padeda sukurti stilingą ir unikalų kambario interjerą. Įvairiais laikikliais galima papuošti tiek dienines, tiek naktines užuolaidas, tad belieka tik pasitelkti fantaziją ir atsižvelgti į esamą interjerą.

Patrauklų, subtiliai romantišką bet kurio kambario vaizdą padeda sukurti užuolaidos, suimtos iš to paties audinio pasiūtomis parišimo juostomis. Tačiau galima rinktis ir iš universalių parišimo juostų, kurias bus nesudėtinga priderinti prie bet kurių naktinių ar dieninių užuolaidų.

Be to, kad užuolaidų priedai atrodo stilingai bei elegantiškai, dar jie yra ir labai praktiški. Pavyzdžiui, jei kambariui pasirinkote sunkias, tankaus audinio naktines užuolaidas, dienos metu nenaudojamas užuolaidas galite gražiai suklostuoti, nustumti į šonus ir suimti dailiais laikikliais ar kt. dekoro elementais. Siūlome užuolaidų priedus, kurių nereikia papildomai pritvirtinti, todėl Jums nereikės gadinti kambario sienų. Pabodusius priedus užuolaidoms galėsite bet kada pakeisti naujais ir taip greitai, paprastai bei nebrangiai atnaujinti, pagyvinti esamą kambario interjerą.

Išskirtinės, stilingos bei skoningai prie esamo interjero stiliaus priderintos užuolaidos neabejotinai sukuria elegantišką, jaukią bei unikalią namų erdvę. Ieškantiems nestandartinių, unikalių sprendimų, patyrę tekstilės namų „TavoSapnas“ gaminių konsultantai padės atrasti reikiamus gaminius, kurie padės susikurti savo svajonių namus. Siūlome itin platų kokybiškų įvairių stilių, raštų, spalvų naktinių ir dieninių užuolaidų, taip pat jų priedų, asortimentą, kurį nuolat atnaujiname. Užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.