Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Turbanai

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Plaukų priežiūra ir puoselėjimas moterims gali būti lengvesnis. Turbanas plaukams – puikus pasirinkimas trumpesnius bei ilgus, o ypač – banguotus ar garbanotus plaukus turinčioms moterims.

Jis leis lengviau džiovinti ir nusausinti ką tik išplautą galvą bei išvengti diskomforto dėl šlapių plaukų. Mikropluošto audinys sugeria daug drėgmės, tačiau nedirgina ir pernelyg daug nešiaušia plaukų. Kokybiškas turbanas yra ir puikus pirkinys sau, ir puiki dovana moteriai, kuri rūpinasi savo plaukais.

Kas yra turbanas?

Turbanas – tam tikros rūšies galvos apdangalas. Nors jį pradėjo nešioti Artimųjų Rytų ir Indijos civilizacijos, tačiau laikui bėgant, tokio apdangalo naudą plaukų priežiūrai pastebėjo ir mūsų kraštų gyventojai.

Turbano tipo galvos rankšluostis yra patogus, praktiškas ir labai naudingas. Švelnaus mikropluošto audinys apgaubia plaukus ir juos tolygiai džiovina. Nuolatinis ir intensyvus džiovintuvo naudojimas gali plauką nualinti. Daug kas rekomenduoja kuo dažniau plaukus džiovinti natūraliai arba bent gerai nusausinti prieš džiovinimą.

Rankšluostis turbanas taip pat praverčia ir kelionėse. Užimdamas gana nedaug vietos jis padės pasirūpinti puikia šukuosena net ir tada, kai nesate namuose. Tokį rankšluostį įmanoma panaudoti ne tik namuose, tačiau ir viešbutyje, SPA centre, sporto klube, karštame kubile ar net pirtyje. Jis padės apsaugoti plaukus ir neleis jūsų perpūsti po to, kai plaukai sušlapo.

Rankšluostis - turbanas internetu

Internetu pirkti plaukų priežiūros reikmenis yra tikrai patogu ir paprasta. TavoSapnas Jums siūlo kokybiškus, skirtingų spalvų mikropluošto rankšluosčius turbanus, kurie gali padėti jūsų plaukams ir jų priežiūros ritualams.

Turbanai turi specialų susegimą, kuris leidžia užfiksuoti plaukus norimoje padėtyje. Jis tinka ir natūraliai sausiems arba lūžinėjantiems plaukams. Jis padės tinkamai ir saugiai juos išdžiovinti, mažiau alinant plauko šaknį ir likusią struktūrą.

Beveik visus produktus iš mūsų prekių katalogo galėsite įsigyti patrauklia kaina. Ne vienam turbanui gali būti taikoma ir akcija!