Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

200x220cm patalynės komplektai

Norint gerai išsimiegoti, neužtenka turėti gerą lovą ir čiužinį. Labai svarbu su kuo Jūsų kūno oda kontaktuoja Jums miegant, todėl patalynės komplektas turėtų būti lygiai taip pat svarbus kaip ir geras čiužinys, nes nuo to priklausys Jūsų savijauta ryte.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Sudėtis
Komplektas
Rodyti po: 24 48 72 96

Trečdalį savo dienos praleidžiame miegodami. Geras patalynės komplektas svariai prisidės prie kokybiškesnio poilsio ir saldesnių sapnų, nes miego komfortas yra labai svarbus aspektas, į kurį nereikėtų numoti ranka.
Tiek vaikams, tiek suaugusiems verta investuoti į gerą patalynės komplektą. Tinkamai pasirinkus – mažiau vargins karštis ir prakaitavimas, nesijausite sušalę, bus malonu apsikloti kiekvieną vakarą.

TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami įvairūs 200x220cm matmenų patalynės komplektai. Jie tiks didelės dvigulės lovos paklojimui, tačiau gali būti panaudojami ir mažesnėms lovoms. Įsigykite aukštos kokybės patalynės komplektus internetu!

Kaip išsirinkti tinkamiausią patalynės komplektą?

Kiekvienam pirkėjui svarbu, jog patalynė būtų maloni prisilietimui, todėl verta investuoti daugiau renkantis patalynės užvilkimus, pasiūtus iš kokybiškų audinių. Ypač kai perkamas komplektas dvigulei lovai, svarbu pasirinkti tinkamus variantus iš gausaus TavoSapnas.lt asortimento. Visą informaciją apie patalynės sudėtį galite rasti prekės puslapyje.

Klientai, ieškantys geriausio kainos ir kokybės santykio renkasi medvilninius užvalkalus bei jų komplektus. Kokybiška, Oeko-Tex standartus atitinkanti medvilnė yra ilgaamžė bei tvirta, tačiau tuo pačiu metu ir švelni. Vienas iš didelių medvilnės privalumų - geras pralaidumui orui. Tai leidžia jausti komfortą ir šiltesniu metų laiku.

Atsižvelgus į patalynės komplekto audinio savybes ir pačios patalynės dizainą, net ir internetu nėra sudėtinga rasti geriausią patalynės komplektą.

Pirkite patalynes internetu pigiau

Mūsų elektroninės parduotuvės kataloge yra įvairių dydžių patalynės komplektai. Norintiems pirkėjams siūlomas ne vienas 200x220cm patalynės užvalkalų komplektas. Skirtingų spalvų ir raštų komplektai neretai parduodami ir labai patraukliomis kainomis. Nepraleiskite progos įsigyti internetu, o mes pasirūpinsime sparčiu pristatymu!