Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Dėl skirtingų kompiuterių, ar telefonų ekranų raiškos, prekės atspalvis gali skirtis.

Merinosų vilnos pledukas Drambliukai

Prekės kodas: ANT-MER-5
35.00 €
46.50 €

  • Šiltumas: žieminio šiltumo
  • Antklodės dydis: 110 x 140 cm
  • Sudėtis: Merino avių vilna
  • Tankis: 450 g/m2

Dydis 100 x 140 cm

Kiekis:

  • Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.

Merinosų vilna - tai aukščiausios kokybės ir tvirtos struktūros merinosų avių vilna su švelniais ir minkštais plaukeliais. Ši vilna labai ilgaamžė dėl savo elastingumo ir sugebėjimo palaikyti puikią formą.

Šis itin aukštos kokybės Merino avių vilnos pledas labai tinkamas kūdikiams ir vaikams dėl savo ventiliacinių, šiluminių, stimuliuojančių kraujotaką ir antibakterinių savybių, taip pat pasižymi savo universalumu - tai ir pledas apgobti vaiką, ir antklodė.

SVARBU: pledukas turi specifinį natūralios vilnos kvapą, kuris būna stipresnis tik gaminį išėmus iš pakuotės, bet susilpnėja vėdinant saulėtoje ir sausoje vietoje. Reikėtų vengti drėgmės, nes tuomet kvapas tampa intensyvesnis. Kūdikiams ir mažiems vaikams patariama naudoti medvilninius užvilkimus, kad išvengti alergizuojančio poveikio, nes gaminys, esantis iš natūralios vilnos palieka smulkius vilnos plaukelius ant  rūbų ir pan. Vilnos poplaukio slinkimas išlieka visą gaminio naudojimo laiką.

 

Informacija:

• Nedirgina odos;

• Padeda esant įvairiems negalavimams (kaulų ir sąnarių ligas, raumenų ir jungiamojo audinio sutrikimus, raumenų spazmus, potrauminį raumenų ir kaulų gydymą, nervų uždegimus, periferinių kraujagyslių ligas, sutrikusią kūno termoreguliaciją);

• Galimas sausas valymas;

• Turi Woolmark sertifikatą.

Apie vilną:

Vilnos audinys - higieniškas, lengvas, pakankamai minkštas ir pralaidus orui.

Vilna labai tinkama miegui: ji apsaugo žmogų nuo staigių temperatūros svyravimų ir leidžia odai kvėpuoti. Dėl savo sugebėjimo sugerti drėgmę, sukuria puikias sąlygas ramiam ir saugiam miegui.

Vilna užkerta kelią bakterijų dauginimuisi. Vilnos patalynė nekaupia nešvarumų ir dulkių. Vilnonėje patalynėje erkutės neturi sąlygų veistis, todėl nesukelia žmonėms alergijų.

Vilna atlieka natūralų mikromasažą, gerina kraujotaka, greičiau sveikstama.

 

Priežiūros rekomendacijos: