Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

200x200cm patalynės komplektai

Laikas naujai patalynei? Ieškote gražios, kokybiškos ir už mažą kainą? Tuomet rinkitės iš mūsų asortimento – tai patalynė, kuri leis kasnakt puikiai išsimiegoti. Tegul sapnai būna tik gražūs!

Filtrai
Sudėtis
Komplektas
Rodyti po: 24 48 72 96

Jei jus domina nauja dvigulė patalynė, tuomet internetinė parduotuvė TavoSapnas.lt yra būtent ta vieta, kurios jums reikia. Čia rasite platų šių patalynės komplektų pasirinkimą, kurie pasižymi ne tik aukšta kokybe, bet ir gera kaina. Įsigiję vieną jų, galėsite kasnakt mėgautis maksimaliu komfortu ir saldžiu miegu!

Kaip išsirinkti dvigulės patalynės komplektą?

Net kai tiksliai žinote, jog jums reikalingas 200 x 200 cm patalynės komplektas, rekomenduojama atkreipti dėmesį ir į kitus svarbius aspektus, padedančius įsigyti geriausiai jums tinkantį jį. Pagalvokite apie medžiagą, iš kurios norėtumėte, jog būtų pagaminti užvilkimai. Dažniausiai galimi šie audinių variantai: medvilnė, satinas, mikropluoštas, flanelė, linas ir kiti. Kuri iš jų rinktis, priklauso nuo to, kokie yra jūsų norai bei poreikiai. Tarkime, jei jums svarbus natūralumas, tokios geros audinio savybės kaip: pralaidumas orui, ilgaamžiškumas, geras drėgmės sugėrimas, malonus pojūtis prie odos, tačiau taip pat ir prieinama kaina, jums puikiai tiks medvilnės 200 x 200 cm patalynės komplektas. Tačiau galimi ir kiti variantai – visą reikiamą informaciją apie kiekvieną audinį galite rasti patinkančios prekės aprašyme. 

Be viso to, pagalvokite, kokio dizaino 200 x 200 cm patalynės komplektas jums labiausiai patiktų. Jį siūlome derinti prie miegamojo interjero bei spalvų dominuojančių jame. Tokiu būdu galima nesunkiai sukurti harmoningą ir estetišką bendrą vaizdą. 

200 x 200 cm patalynės komplekto pirkimas

Pirkti internetu – itin paprasta ir patogu. Nė neišeidami iš namų, galite rinktis, koks antklodės bei pagalvių užvalkalas jums labiausiai patiktų. Norėdami įsigyti, tiesiog įsidėkite patinkantį patalynės komplektą į krepšelį ir pasirinkite patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą. Prekių pristatymo terminas įprastai siekia 2-3 darbo dienas, išskyrus tuos atvejus, kai yra užsakomi individualiai siuvami gaminiai.