Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Merino vilnos miegmaišis su užtrauktuku Šiltumas

-9%
Prekės kodas:MIEG-VILN-03

Dydis: 76 cm

Miegmaišio ilgis: 80 cm (+/- 3cm)
Sudėtis: Merino avių vilna

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
29.00 €
32.00 €

Svajojate nors vieną naktį išsimiegoti ir netikrinti, ar Jūsų mažylis vėl nenusiklojo? Dažnai tėveliams, auginantiems mažus vaikus, teko susidurti su tuo, kad vidury nakties, atrodo, ramiai lyg angelėlis miegojęs vaikutis, pradeda blaškytis. Mažylis kažką niurna, pyksta, vartosi ir nerimauja. Jei tai ne pilvuko bėdos, tai tikriausiai nuspirta antklodė. Mes žinome kaip šią problemą išspręsti! Įsigijus šį puikų miegmaišį, Jūsų laukia ramios naktys, nes kūdikis miegos visą naktį nesiblaškydamas. Užklotas antklode, o ne miegmaišyje, Jūsų mažylis gali blaškytis ir nusikloti, todėl vėliau jam gali tapti vėsu. Taigi, toks miegmaišis - puiki išeitis! Pagrindinis miegmaišio pliusas yra tas, kad šiluma niekur nedingsta. Ji visą laiką tolygiai pasiskirsto po miegmaišį, net jei kūdikis labai aktyvus ir miego metu apkeliauja visą lovytę. Jame pakankamai vietos ir pasispardyti, ir vartytis, todėl net aktyviausi kūdikiai miegos ramiai iki ryto.

Šis miegmaišis yra žieminio šiltumo. Tai reiškia, kad miegmaišis Jums yra tinkamas, jei ketinate jame migdyti kūdikį pavasarį, rudenį, taip pat ir žiemą.

Merinosų vilna - tai aukščiausios kokybės ir tvirtos struktūros merinosų avių vilna su švelniais ir minkštais plaukeliais. Ši vilna labai ilgaamžė dėl savo elastingumo ir sugebėjimo palaikyti puikią formą.

Šis itin aukštos kokybės Merino avių vilnos pledas labai tinkamas kūdikiams ir vaikams dėl savo ventiliacinių, šiluminių, stimuliuojančių kraujotaką ir antibakterinių savybių.

SVARBU: miegmaišis turi specifinį natūralios vilnos kvapą, kuris būna stipresnis tik gaminį išėmus iš pakuotės, bet susilpnėja vėdinant saulėtoje ir sausoje vietoje. Reikėtų vengti drėgmės, nes tuomet kvapas tampa intensyvesnis.

 

Informacija:

  • Miegmaišio ilgis: 76 cm (+/- 2 cm);
  • Šiltumas: žieminis. Tinka pavasariui, rudeniui ir žiemai;
  • Nedirgina odos;
  • Padeda esant įvairiems negalavimams (kaulų ir sąnarių ligas, raumenų ir jungiamojo audinio sutrikimus, raumenų spazmus, potrauminį raumenų ir kaulų gydymą, nervų uždegimus, periferinių kraujagyslių ligas, sutrikusią kūno termoreguliaciją);
  • Turi Woolmark sertifikatą.

 

Paprastai nuo 2-3 mėnesių įpratęs miegoti miegmaišyje kūdikis noriai miegos jame ir paaugęs. Vėliau aprengtas miegmaišiu vaikiukas gali priešintis šiam miego rūbui.

 

Priežiūros rekomendacijos:

Panašios prekės