Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Liemenėlės maitinančioms

Ieškote liemenėlės, tinkamos kūdikį maitinančiai mamai? Pas mus rasite platų patogių liemenėlių pasirinkimą. Kokybiškos, patogios, įvairių dydžių.

Filtrai
Dydis
Rodyti po: 24 48 72 96

Kad ir kokia nuostabi būtų kūdikio maitinimo krūtimi kelionė, kartais tai gali sukelti šiokį tokį diskomfortą – ypač pirmosiomis dienomis, kai viskas nauja, jautru ir pieno gamyba dar nesusinormalizavusi, tad nuolat bėga pienas. Norint jaustis maksimaliai patogiai, žindant savo mažylį, svarbu rasti tinkamą specialiai pritaikytą žindymui liemenėlę - tai vienas svarbiausių daiktų, kuriuos būtina įsigyti mamai, ketinančiai žindyti kūdikį. Žindymui nepritaikytos liemenėlės bus labai nepatogios, be to, naudojamos ne pagal paskirtį kur kas greičiau susidėvės. Tad liemenėlės maitinančioms yra must have!

Liemenėlių tipai

Nuostabi idėja turėti po ranka žindymo liemenėlę vos pagimdžius, nes tikėtina, kad žindysite savo naujagimį kone visą parą, todėl tai turi tapti kaip įmanoma lengvesniu procesu. Kad taip ir būtų - šiais laikais naujai (ir ne tik) gimusioms mamoms gyvenimą išties palengvina maitinimo liemenėlė. Rinkoje rasite visokių tipų liemenėlių, nuo sportinio stiliaus iki romantiškų nėrinių - ir viskas pritaikyta sklandžiam ir patogiam žindymui!

Kaip išsirinkti tinkamiausią liemenėlę naujai mamytei?

Pradėjus maitinti krūtimi, Jūsų įprastas krūtinės dydis gali pasikeisti į didžiąją pusę dėl intensyvios pieno gamybos, tad patariame žindymo liemenėles pirkti ne visas vienodas iš karto, o po vieną skirtingais mėnesiais, nes pradžioje gali reikėti didesnio dydžio, o kai pieno gamyba normalizuosis - krūtys taps kiek mažesnės, todėl tikėtina, kad ir liemenėlės prireiks vienu dydžiu mažesnės. Toliau išvardinsime keletą kitų svarbių dalykų, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis įklotus į liemenėlę.

Lengva prieiga: dauguma liemenėlių turi segtukus, kurie užsisega ir nusiima prie pečių dirželių. Jie yra patogūs ir leidžia greitai pasiekti krūtį bet kur. Jie taip pat padeda liemenėlei saugiai išlikti savo vietoje visą laiką. Jei nenorite segtukų (t. y. miego metu norite maksimalaus komforto), kai kuriuose modeliuose yra tampraus audinio plyšys, per kurį patogiai pasieksite krūtį.

Reguliuojamumas: Jūsų krūtų dydis gali keistis žindymo laikotarpiu, todėl verta ieškoti liemenėlės su reguliuojamomis funkcijomis. Įsitikinkite, kad liemenėlės nėščiosioms turi reguliuojamus dirželius ir ne vieną eilę kabliukų nugaroje, kad galėtumėte rasti Jums tinkamiausią dydį. Kitose žindymo liemenėlėse naudojamas tamprus audinys ir lankstus porolonas, kuris yra skirtas kintančių dydžių krūtinei.

Paminkštinimas: kai kurios liemenėlės turi tik audinio sluoksnius, dengiančius krūtis, kai kurios turi lengvus pamušalo sluoksnius, o kitos yra paminkštintos suformuotų kaušelių pagalba. Paminkštintos liemenėlės idealiai tinka kasdieniam naudojimui, nes jos labai primena įprastas liemenėles ir netgi gali pasiūlyti papildomą apsaugą nuo pieno pratekėjimo į rūbus.

Liemenėlės internetu

Pigios liemenėlės maitinančioms jau ir mūsų el. parduotuvėje! Nesijaudinkite, liemenėlės maitinančioms didelių dydžių taip pat prieinamos.