Pristatymas

    

Pristatymo kaina:

► Perkant už 30 Eur ir daugiau, siuntimas nemokamas, nebent prie prekės nurodyta kitaip (pvz.: sunkios ar didelių gabaritų prekės);

► Atsiėmimas iš mūsų parduotuvės (S.Dariaus ir S.Girėno g.79A, Jurbarkas) - nemokamas;

► Pristatymas į Omniva arba LP Express savitarnos terminalą - kaina 1.90 Eur;

► Pristatymas per LP Express kurjerį - kaina 3.00 Eur;

Siuntimas į Kuršių Neriją - 30 Eur;

Mokant grynaisiais pinigais, imamas papildomas 1 Eur mokestis, nepriklausomai nuo to, ar Jums taikomas nemokamas siuntimas;

► Jūsų patogumui, prekes siunčiame ir į užsienį per Lietuvos paštą. Siuntimo kaina skaičiuojama pagal pašto įkainius, priklausomai nuo svorio.

 

Apmokėjimo būdai:

► Elektroninė bankininkystė, nukreipiant Jus tiesiai į Jūsų banką;

► Paprastas banko pavedimas, pagal į el.paštą atsiųstus apmokėjimo rekvizitus;

► Sumokant grynaisiais pinigais, kai siuntą pristato kurjeris. Pasistenkite turėti tikslią sumą be grąžos, nes kurjeris grąžos gali neturėti. 

 

Pristatymas per kurjerius:

Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas, nebent prie prekės aprašymo nurodyta kitaip.

Siuntas Jums pristato LP EXPRESS kurjerių tarnyba. Prekės pristatomos darbo valandomis, todėl galite nurodyti darbo ar kitą adresą, kur kurjeris galės Jus pasiekti darbo metu.


 

Pristatymas į savitarnos terminalą:

► Prekės į savitarnos terminalus pristatomos per 2-3 darbo dienas, nebent prie prekės aprašymo nurodyta kitaip;

► Siuntas pristato LP EXPRESS bei Omniva kurjerių tarnybos. Siuntinį iš pasirinkto terminalo, galite atsiimti pačiu patogiausiu Jums metu;

► Siuntinys terminale laikomas 3 dienas (LP Express) arba 7 dienas (Omniva). Neatsiėmus siuntos per nurodytą laikotarpį, siunta grąžinama pardavėjui.

 

                  

 


Prekių atsiėmimas mūsų parduotuvėje:

► Pasirinkus šį būdą, mes pranešime, kai prekės bus paruoštos ir galėsite atvykti adresu: S.Dariaus ir S.Girėno g. 79A, Jurbarkas.

 

Prekių pristatymo trukmė:

► Jeigu prekių nereikia gaminti ir visi užsakyti gaminiai yra sandėlyje, siuntinys pristatomas per 2-3 darbo dienas;

► Prekės, kurias reikia pasiūti, pristatomos per 3-10 darbo dienų (tikslus pristatymo laikas nurodomas prie kiekvienos užsakomos prekės).

 

Siuntos būklė:

► Gavę siuntinį iškart patikrinkite ar prekė, jos pakuotė nėra pažeista. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui surašykite pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakykite priimti siuntą;

► Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tinkamai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.

 

Turite daugiau klausimų?

Susisiekite su mumis telefonu 8 600 75522 arba elektroniniu paštu info@tavosapnas.lt ir mes mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus!