Patalynės komplektas 160x200cm Londonas

Patalynės komplektas 160x200cm Londonas
Prekės kodas: PROD-5102
28.00 €

Galimi pasirinkimai


* Pasirinkimas:

 
   - ARBA -   

Patalynės komplektas 160x200cm Londonas

Jei nusprendėte atnaujinti miegamajį, pirmiausia siūlome įsigyti naują patalynės komplektą. Ir mes turime Jums kai ką pasiūlyti! Šis komplektas - išraiškingo, modernaus dizaino, dvelkiantis meile bei maloniais prisiminimais...Jis ne tik kardinaliai pakeis Jūsų kambarį, bet ir pripildys jį tikros, kelionėmis kvepiančios magijos...

 

Informacija:

• Audinys: 100% medvilnė;

• Patalynė labai maloni ir švelni;

• Užsegimai su užtrauktukais;

• Gerai nešiojasi ir skalbiasi;

• Nesielektrina ir leidžia kūnui kvėpuoti, puikiai sugeria drėgmę;

• Tinka alergiškiems žmonėms ir vaikams;

• Laikantis skalbimo ir priežiūros rekomendacijų nurodytų ant pakuotės, ši patalynė tarnaus Jums ilgai, nebluks ir nesivels į "kamuoliukus".

 

Daugiau apie medvilnę:

Medvilnė – augalinis pluoštas, gaunamas iš vilnamedžio genties augalų sėklas gaubiančio audinio. Iš medvilnės žiedų vystosi kokonai, kurie subrendę išsprogsta. Kokone esančios sėklos yra apaugusios daugybe plonų plaukelių. Šie plaukeliai mašinomis atskiriami nuo sėklų, susukami į medvilnės kamuoliukus ir atiduodami į verpyklą tolimesniam perdirbimui.

Medvilnės audinys puikiai tinka siūti patalynėms, kurios tiesiogiai liečiasi su žmogaus oda, nes medvilnės pluoštas leidžia kūnui kvėpuoti, o tuo pačiu apsaugo jį nuo prakaitavimo. Medvilnė pralaidi orui, idealiai sugerianti drėgmę, lengvai prižiūrima, nealergiška, patvari ir ilgaamžė. Medvilnė lengvai skalbiama, lengvai pašalinami nešvarumai ir dėmės. 

 

Bendros priežiūros rekomendacijos:

Tikslias gamintojo priežiūros instrukcijas rasite ant pakuotės.

Gauti daugiau informacijos

Vardas
El. paštas
Užklausa
Uždėkite varnelę