Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Skirtingų rūšių antklodės – pagal kiekvieno poreikius

Namų interjeras 2020-10-29

Antklodės – viena svarbiausių patalynės dalių, užtikrinančių saldų bei komfortišką miegą. Būtų sunku įsivaizduoti kokybišką nakties miegą be antklodės – būtent ji saugo nuo vėsos bei apgaubia malonia šiluma. Antklodžių pasirinkimas – labai platus: nuo skirtingų dydžių, spalvų iki įvairių medžiagų. Kiekviena antklodė pasižymi tam tikromis savybėmis, kurias verta žinoti ieškant kiekvieno poreikius atitinkančio gaminio. Mūsų tekstilės namų „TavoSapnas“ specialistai pasakoja apie skirtingas antklodžių rūšis bei apžvelgia pagrindines jų savybes.

Kokybiškos vilnonės antklodės – šilumos ir natūralumo mėgėjams

Vilnonės antklodės – vienas populiariausių antklodžių pasirinkimų. Vilnonės antklodės palankiai vertinamos dėl pluošto gerųjų savybių. Vienas pagrindinių vilnonės antklodės privalumų yra tas, jog tokia antklodė yra naudinga žmonių sveikatai: gali padėti pagerinti bendrą žmogaus savijautą ir netgi padėti sumažinti kai kuriuos įsisenėjusius negalavimus. Pavyzdžiui, kol Jūs miegate, vilnonė antklodė šildo bei ilgainiui gali padėti sumažinti sąnarių skausmus.

Be to, kad padeda sušvelninti sąnarių skausmus, vilnonė antklodė taip pat atlieka mikromasažą, kuris suaktyvina kraujo cirkuliaciją, skatina atstatomuosius procesus bei padeda žmonėms atsibusti žvalesniems ir energingesniems. Svarbu paminėti, kad vilna nekaupia dulkių bei nešvarumų. Tačiau naudinga žinoti, kad vilnonės antklodės nėra labai rekomenduotinos alergiškiems žmonėms, nes jiems dažnai pasireiškia jautrumas vilnai.

Verta žinoti, kad vilnonės antklodės gali būti gaminamos iš skirtingų rūšių vilnos.

contacts_content
  • Avių vilna. Ši vilnos rūšis yra bene populiariausia. Avių vilna pasižymi ypatingomis šiluminėmis savybėmis. Natūrali avių vilna, be kitų medžiagų priemaišų, yra kietoka ir šiurkštoka, todėl, naudojant vilnonę antklodę, reikėtų įvilkti ją į užvalkalą.
  • Merinosų avių vilna. Tai – aukščiausios kokybės vilna, kuri yra išgaunama iš merinosų avių ir turi švelnesnius plaukelius nei avių vilna, yra tvirtos tekstūros, pasižymi ilgaamžiškumu bei ilgai išlaiko pradinę išvaizdą.
  • Kupranugarių vilna. Kupranugarių vilnos antklodės pasižymi išskirtine kokybe ir yra vienos prabangiausių. Kupranugarių vilna yra švelni ir minkšta bei patvaresnė nei kitos vilnos rūšys. Dėl išskirtinių savybių kupranugario vilnos antklodės tinka jautrią odą turintiems žmonėms.

Kupranugario vilnos antklodė – vertinantiems išskirtinę kokybę

Iš visų vilnonių antklodžių rūšių išsiskiria kupranugario vilnos antklodė. Ji pasižymi išskirtine kokybe. Be to, ji yra sunkesnė ir tvirtesnė už kitas vilnos rūšis. Kupranugario vilna – viena prabangiausių vilnos rūšių. Ji yra švelni ir minkšta. Dėl kupranugarių vilnos išteklių stygiaus, vilna yra laikoma išskirtiniu natūraliu pluoštu ir naudojama tekstilės pramonėje kaip labai brangi medžiaga.

Kupranugario vilna yra išgaunama ypatingu būdu – rankomis šukuojant gyvūnus pavasarinio kailio keitimo metu. Dėl šios priežasties per dieną galima iššukuoti labai nedidelį kiekį vilnos – vos 200 g.

Kupranugario vilnos antklodės labai tinka vaikams ir kūdikiams, kadangi šios vilnos pluoštas yra tankus, ypatingai plonas ir malonus liesti. Be to, kupranugario vilnos antklodės nedirgina jautrios odos.

Dar viena unikali kupranugario vilnos antklodės savybė – antklodė yra itin higieniška, gerai sugeria bei išgarina drėgmę, todėl joje nesukuriama palanki terpė nepageidaujamoms bakterijoms atsirasti. Kupranugario vilna yra itin pralaidi orui, todėl, miegant po tokia antklode, išvengiama prakaitavimo.

Bambukinės, šilkinės, pūkinės ir kitos antklodės: išsirinkite Jums tinkamiausias

Be vilnonių antklodžių, galima rinktis ir kitokių rūšių antklodes: bambukines, šilkines, pūkines ir kitas. Visų jų ypatybės – skirtingos. Sau tinkamos rūšies antklodę galite išsirinkti atsižvelgę į savo poreikius.

Pateikiame keletą įvairių antklodžių rūšių, kurias taip pat galite apžvelgti ir įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje www.tavosapnas.lt.

  • Antklodė su šilku. Ši antklodė yra išskirtinai švelni. Šilkinė antklodė teigiamai veikia nervų sistemą ir sukuria idealų mikroklimatą miegui. Tokia antklodė labai tinka alergiškiems žmonėms, nes šilkas yra atsparus dulkių erkutėms.
  • Antklodė su poliesteriu. Ši antklodė su sintetiniu užpildu savo savybėmis nenusileidžia iš natūralių medžiagų pagamintiems gaminiams. Ji puikiai sulaiko šilumą, yra atspari drėgmei bei leidžia kūnui kvėpuoti, todėl miegant neprakaituojama. Antklodė su silikonizuoto poliesterio pluoštu yra minkšta, patogi, kokybiška ir ilgaamžė.
  • Antklodė su pūkų/plunksnų užpildu. Antklodė su šiuo užpildu yra minkšta ir jauki, ją ypač lengva iškedenti. Antklodė su plunksnų užpildu pasižymi ilgaamžiškumu, be to, ji ilgai nepraranda savo formos. Šios antklodės – ypatingai minkštos, todėl idealiai tiks tiems žmonėms, kurie miegodami nori jaustis tarsi gulėtų ant debesų.
  • Bambukinė antklodė. Antklodė su bambuku yra išskirtinai minkšta ir švelni, sukurianti sveiką ir natūralią aplinką miego metu. Bambuko pluoštas dėl savo natūralių savybių yra itin patvarus ir pralaidus orui, puikiai sugeria drėgmę ir ją išgarina. Ši antklodė puikiai tinka žmonėms linkusiems į alergijas, nes bambuko pluoštas atsparus dulkių erkutėms bei pelėsiui.
  • Medvilninė antklodė. Medvilnė – labai populiarūs pluoštas. Medvilninė antklodė pasižymi laidumu orui, patvarumu, ilgaamžiškumu ir higieniškumu. Ji nėra tokia šilta, kaip, pavyzdžiui, vilnonė antklodė, todėl puikiai tinka žmonėms, kurie neieško maksimalios šilumos suteikiančios antklodės.
contacts_content

Kokybiškos antklodės internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti

Antklodės internetu – greitas ir patogus būdas išsirinkti bei įsigyti aukštos kokybės, unikalaus dizaino, iš sveikatai palankių medžiagų pasiūtas, švelnias bei minkštas antklodes. Mūsų siūlomos antklodės tiks tiek suaugusiems, tiek vaikams ir kūdikiams, kadangi jos nesukelia alergijų. Avių, merinosų avių, kupranugarių vilnos ir kitų rūšių antklodes galite apžiūrėti bei įsigyti mūsų interneto svetainėje adresu www.tavosapnas.lt.

Ieškantiems vilnonių ar kitų antklodžių, tačiau nežinantiems, kaip išsirinkti tinkamiausias, patyrę konsultantai atsakys į klausimus ir padės atrasti reikiamas antklodes. Siūlomas itin platus įvairių rūšių bei medžiagų antklodžių pasirinkimas suaugusiems ir vaikams. Prekių asortimentas nuolat atnaujinamas, todėl kiekvienas galės išsirinkti sau norimą gaminį.

Per daugiau nei 13 veiklos metų įgijus klientų pasitikėjimą, aukštos kokybės antklodės bei kiti gaminiai tiekiami ne tik Lietuvos, tačiau taip pat ir užsienio klientams. Užtikriname greitą ir patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje bei užsienyje.