Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Pagalvės suaugusiems ir vaikams: kokias pasirinkti?

Namų interjeras 2021-08-16

Pagalvės – vienas svarbiausių miego atributų. Miego pagalvės užtikrina saldų ir komfortišką miegą, suteikdamos patogią atramą galvai bei kaklui poilsio metu. Tačiau svarbu žinoti, kad šiuos pojūčius gali suteikti tik tinkamai parinkta miego pagalvė. Pagalvės suaugusiems ir pagalvės vaikams pasižymi skirtingomis ypatybėmis, kurias naudinga apžvelgti prieš įsigyjant reikiamą gaminį. Mūsų specialistai pateikia vertingų patarimų, kurie padės išsirinkti tinkamas pagalves ramiam suaugusiųjų ir mažylių miegui garantuoti.

Pūkinės pagalvės ir kitos pagalvės: savybės, padėsiančios išsirinkti tinkamą gaminį

Pūkinės pagalvės, sintetinės pagalvės, vilnonės pagalvės – šiandien rinkoje siūlomas pagalvių asortimentas yra labai platus. Pagalvės pasižymi skirtingomis ypatybėmis bei yra įvairių užpildų. Dėl šios priežasties, renkantis pagalvę suaugusiems ar vaikams, naudinga apžvelgti kiekvienos pagalvės požymius – taip galėsite lengvai atrasti geriausią gaminį, garantuojantį karališką miegą.

Vilnonės pagalvės. Vilnonės pagalvės puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros, gerai sugeria ir išgarina drėgmę bei tuo pačiu leidžia odai kvėpuoti. Vilna užkerta kelią bakterijų dauginimuisi. Vilnonės pagalvės, kaip ir kita vilnonė patalynė, nekaupia nešvarumų ir dulkių. Vilnonėje pagalvėje erkutės neturi sąlygų veistis, todėl žmonėms nesukelia alergijų. Vilnonės pagalvės puikiai tinkamos žmonėms, vertinantiems natūralumą.

Pūkinės pagalvės. Vandens paukščių plunksnos ir pūkai – viena seniausių ir geriausiai gamtoje žinomų medžiagų, naudojamų patalynės gamyboje. Pūkinės pagalvės daugelio teigiamai vertinamos dėl savo ilgaamžiškumo ir išskirtinio komforto, jaučiamo miego metu. Pūkinės pagalvės yra ypatingai lengvos ir minkštos. Pūkinės pagalvės puikiai pašalina drėgmės perteklių ir gerai išsaugo šilumą.

Sintetinės pagalvės. Dauguma sintetinių pagalvių savo ypatybėmis niekuo nenusileidžia natūralioms medžiagoms: taip pat puikiai sulaiko šilumą, yra atsparios drėgmei bei leidžia kūnui kvėpuoti. Sintetinės pagalvės būna įvairių užpildų: latekso, viskozės ir elastano putų poliuretano ir kt. Viena geriausių sintetinių pagalvių savybių – šios puikiai tinkamos naudoti visiems alergiškiems žmonėms, kadangi jose nesiveisia dulkių erkutės bei nesikaupia kenksmingos bakterijos. Sintetinės pagalvės taip pat yra tinkamos ir vaikams.

Pagalvės su bambuku. Pagalvės su bambuko pluoštu turi natūralių antibakterinių ir antimikrobinių, taip pat pelėsį slopinančių savybių. Bambukinės pagalvės pasižymi ypatingu minkštumu bei švelnumu. Svarbu paminėti, kad bambukas yra atsparus dulkių erkutėms, todėl pagalvės su bambuku yra labai tinkamos naudoti alergijų turintiems žmonėms.

Jei ieškote kokybiškų, patvarių, ilgaamžių ir maksimalų komfortą užtikrinančių miego pagalvių, apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje www.TavoSapnas.lt. Plačiame ir nuolat atnaujinamame prekių asortimente atrasite pūkines pagalves, vilnones pagalves, sintetines pagalves ir kt. pagalves suaugusiems ir vaikams, lemiančias kokybišką miegą bei gerą savijautą.

 

Vilnonės pagalvės ir kitos pagalvės: svarbiausi pasirinkimo kriterijai

Svarbu žinoti, kad renkantis vilnones pagalves ar kitas pagalves, lemiamu pasirinkimo kriterijumi tampa ne tik pagalvės užpildas, bet ir kiti aspektai, pavyzdžiui, pagalvės dydis, forma, aukštis ir pan. Pateikiame keletą pagrindinių pasirinkimo aspektų, padėsiančių išsirinkti tinkamą miego pagalvę.

  • Kokybė. Rinkitės kokybiškas, patikimo, rinkoje gerai žinomo gamintojo pagamintas, vilnones pagalves ar kitas miego pagalves. Taip būsite tikri, kad pasirinkote patikimą, patvarų, ilgaamžį gaminį.
  • Atsižvelgę į asmeninius poreikius bei miegojimo pozą, rinkitės skirtingo kietumo pagalves: kietas, vidutinio kietumo ar minkštas. Jei miegate ant nugaros, rekomenduojame rinktis vidutinio kietumo pagalvę, kuri prilaikys galvą taip, jog ši nelinktų į priekį. Jei miegate ant šono, rinkitės storą ir kietą pagalvę, kuri užpildys ertmę, gulėjimo metu susidariusią tarp Jūsų ausų ir pečių linijos. Jei miegate ant pilvo, rinkitės minkštesnę pagalvę: ji padės išvengti įtempimo kaklo srityje.
  • Aukštis. Atsižvelgdami į kūno linijas bei miegojimo padėtį, rinkitės skirtingų aukščių pagalves. Pavyzdžiui, jei Jūsų pečiai yra platūs, Jums reikės aukštesnės pagalvės. Jei mėgstate miegoti ant nugaros, Jums reikėtų įsigyti žemesnę pagalvę.
  • Tinkamą pagalvės dydį galite išsirinkti atsižvelgdami į miegančiojo poreikius bei amžių. Suaugusiems reikėtų rinktis didesnes pagalves, o vaikams – mažesnes.
  • Atsižvelgdami į asmeninius poreikius, rinkitės skirtingų formų miego pagalves. Jų pasirinkimo įvairovė – itin plati: apvalios, stačiakampės, kvadratinės ir kt. pagalvės.
  • Jei turite alergijų, atidžiai perskaitykite ant pagalvės etiketės esančią informaciją ir įsitikinkite, ar Jūsų pasirinkta pagalvė yra hipoalergiška. Šios informacijos taip pat galite pasiteirauti pas pagalvės gamintoją ar pardavėją.
  • Priežiūra. Siekdami palaikyti pagalvių švarą, rinkitės tokias pagalves ir jų užpildus, kurie nereikalauja ypatingos priežiūros. Bene paprasčiausias priežiūros būdas – skalbimas. Rinkoje siūloma nemažai pagalvių rūšių, kurias galima skalbti neaukštoje temperatūroje, ir kurios ilgainiui skalbiamos nepakeičia savo išvaizdos.

Pagalvės suaugusiems ir pagalvės vaikams: pagrindiniai skirtumai

Dažnai manoma, kad suaugusiems skirtos miego pagalvės yra tinkamos ir vaikams, tačiau tai – nevisiškai tiesa. Suaugęs žmogus vos po keleto miegojimų ant pagalvės gali atsakyti, ar miegojimo priemonė jam tinkama, ar ne. Tačiau, kalbant apie vaikus, ypač mažuosius, situacija tampa daug sudėtingesnė, nes vaikai negali pilnai atskleisti savo poreikių. Tad ką svarbu žinoti apie pagalvių pasirinkimą vaikams?

Iš esmės pagalvės vaikams nuo pagalvių suaugusiems skiriasi tik išoriškai, todėl vaikams yra tinkami tokie patys pagalvių užpildai, kaip ir suaugusiems. Tačiau renkantis vaikiškas pagalves, bene svarbiausiu kriterijumi tampa aukštis: pagalvės vaikams yra sumažintos ir pažemintos. Verta paminėti, kad ant suaugusiųjų pagalvių vaikams gali būti per aukštai miegoti, mažyliams įskaustų kaklas, jiems būtų nepatogu, be to, vaikai neišsimiegotų tinkamai.

Nuo kitų miego pagalvių labai skiriasi kūdikių pagalvės. Kūdikių pagalvės dažniausiai būna labai labai žemos, kirstos ir atsistatančios. Ypatingai skiriasi kūdikių pagalvių sudėtis ir formos, nes jos dažnai būna pritaikytos prie kūdikių galvos formos.

Pagalvės internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti

Aukštos kokybės miego pagalvės internetu – greitas ir patogus būdas išsirinkti bei įsigyti patikimus gaminius savo miegamajam. Pūkines pagalves, vilnones pagalves, sintetines pagalves ir kitas pagalves galite apžvelgti mūsų internetinės parduotuvės www.TavoSapnas.lt asortimente. Mūsų el. parduotuvėje galite rinktis skirtingų dydžių, formų, užpildų ir kt. miego pagalves suaugusiems, vaikams ir kūdikiams. Garantuojame puikų kokybės bei kainos santykį, todėl kiekvienas klientas pas mus galės išsirinkti nepriekaištingą pagalvę patogiam poilsiui ir komfortiškam miegui.

Ieškantiems pagalvių suaugusiems ar vaikams, patyrusi mūsų įmonės konsultantų komanda padės atrasti reikiamus gaminius. Nuolat papildome esamą prekių asortimentą. Susisiekite, ir ,,TavoSapnas“ specialistai padės Jums išsirinkti norimą gaminį.

Per daugelį veiklos metų įgijome klientų pasitikėjimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Todėl išskirtinius, aukštos kokybės, patikimus ir ilgaamžius gaminius tiekiame ne tik Lietuvos, tačiau taip pat ir užsienio klientams. Užtikriname greitą ir patogų prekių pristatymą Lietuvoje bei už jos ribų.