Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Miegmaišiai kūdikiams: kaip išsirinkti?

Namų interjeras 2021-08-02

Miegmaišiai kūdikiams – tai praktiški drabužėliai-antklodėlės, sukurti specialiai kūdikiams ir mažiems vaikams naudoti vietoje tradicinių apklotėlių. Miegmaišiai kūdikiams jau seniai pamėgti daugelio tėvelių dėl savo patogumo bei funkcionalumo. Visgi miegmaišių kūdikiams pasiūla gana plati, todėl joje nesunku pasiklysti ieškant tinkamų prekių savo mažyliams. Pateikiame naudingų patarimų, padėsiančių išsirinkti tobulai tinkančius miegmaišius Jūsų mažyliams.

Kūdikių miegmaišiai: svarbiausi aspektai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis

Kūdikių miegmaišiai gerokai palengvina mažylių auginimą bei priežiūrą, tačiau tik tada, kai yra pasirinkti tinkamai. Skirtingi kūdikių prekių gamintojai ir pardavėjai siūlo plačią kūdikių miegmaišių įvairovę, kurioje nesudėtinga pasiklysti. Įvardijame keletą svarbių aspektų, į kuriuos verta atsižvelgti siekiant išsirinkti labiausiai tinkamus miegmaišius kūdikiams.

  • Kokybė. Tai – bene svarbiausias kriterijus renkantis kūdikių miegmaišius. Miegmaišius kūdikiams gali tekti skalbti gana dažnai, todėl jie turėtų būti pasiūti iš kokybiškų, patvarių, bei patikimų audinių. Kokybė taip pat lemia tai, kaip miegmaišiai kūdikiams atrodys ilgalaikėje perspektyvoje: tik kokybiški audiniai greitai nesusidėvės, nenusiskalbs, neišbluks ir nesusinešios.
  • Audiniai. Kūdikių ir mažų vaikų oda yra ypatingai jautri, todėl ir audiniai, iš kurių pasiūti miegmaišiai kūdikiams, turėtų būti švelnūs, minkšti ir nedirginantys mažylių odos. Dėl šios priežasties geriausia rinktis kūdikių miegmaišius, pasiūtus iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, 100 proc. medvilnės-drobelės. Taip būsite tikri, kad Jūsų mažylis miego metu nekais ir neprakaituos, o jo odelė nebus dirginama. Svarbu žinoti, kad jei Jūsų mažylis turi alergijų, reikėtų rinktis iš tokių medžiagų pasiūtus miegmaišius, kurios tinka alergiškiems vaikams. Mūsų internetinės parduotuvės www.TavoSapnas.lt asortimente esantys kūdikių miegmaišiai atitinka Oeko-Tex standartą. Tai reiškia, kad gaminiuose esančios kenksmingos medžiagos neviršija leistinų ribų, todėl kūdikių miegmaišiai yra visiškai saugūs Jūsų mažyliams.
  • Miegmaišių rūšis. Skiriamos kelios kūdikių miegmaišių rūšys, kurias atitinkamai reikėtų pasirinkti atsižvelgiant į metų laiką ir (ar) kambario temperatūrą. Kūdikių miegmaišiai paprastai skirstomi į vasarinio šiltumo, vidutinio šiltumo ir žieminio šiltumo. Vasarinio šiltumo miegmaišį rekomenduojama naudoti šiltuoju metų laiku, vidutinio šiltumo – jei ketinate jame migdyti kūdikį pavasarį, ne itin karštomis vasaros naktimis ar ankstyvą rudenį, o žieminio šiltumo miegmaišis idealiai tiks žiemai ar vėsesniam rudeniui. Vasariniai kūdikių miegmaišiai būna be pašiltinimo, ploni ir lengvi, kad kūdikis miegodamas neperkaistų. Tuo tarpu žieminiai kūdikių miegmaišiai dažniausiai siuvami su pašiltinimu, kad Jūsų mažylis net ir atvėsus orams miegodamas jaustųsi komfortiškai ir nesušaltų.
  • Priežiūra. Praktiškas patarimas – rinkitės tokius kūdikių miegmaišius, kurie nereikalauja ypatingos priežiūros. Tikriausiai vienas iš paprasčiausių priežiūros būdų – skalbimas. Esant poreikiui, nešvarų kūdikio miegmaišį galėsite išskalbti ir naudoti vėl. Apie tai, kaip prižiūrėti kūdikio miegmaišį, taip pat galite sužinoti perskaitę kūdikių prekės etiketėje esančią informaciją arba pasikonsultavę su pardavėju ar gamintoju.

Miegmaišiai vaikams: tinkamo dydžio pasirinkimas


Skirtingų gamintojų siūlomi miegmaišiai vaikams būna įvairių dydžių. Dažnai tėveliai, susilaukę pirmagimio ir dar neturėdami patirties, pasirenka netinkamo dydžio miegmaišį. Per ilgus savo darbo metus bei auginant savo vaikučius, mes sukaupėme vertingos patirties, todėl patariame klientams, kaip išsirinkti mažyliui tinkamiausio miegmaišio dydį. Mes pateikiame kūdikių miegmaišių ilgius, o Jums, norint sužinoti, koks dydis yra geriausias, tereikia pamatuoti mažylio ūgį nuo petukų. Taip sužinosite, kiek dar yra likę laisvos vietos kūdikio kojytėms ir išaugimui. Geriausiai tinkamas miegmaišio ilgis prie ūgio (nuo petuko iki pėdučių) pridėti 15–20 cm.

Kūdikių prekės internetu – patogus būdas išsirinkti kokybiškus ir patikimus gaminius


Kūdikių prekės internetu – greitas ir patogus būdas išsirinkti bei įsigyti aukštos kokybės, patikimus gaminius savo mažyliams. Kūdikių miegmaišius ir kitas kūdikių prekes galite apžvelgti mūsų internetinėje parduotuvėje „TavoSapnas“, adresu www.TavoSapnas.lt. Mūsų parduotuvėje atrasite įvairių dydžių, dizainų, spalvų ir kt. kūdikių miegmaišių, lovytės tekstilės, kūdikių priežiūros ir dar daugiau kūdikių prekių saldžiam ir komfortiškam savo mažylių miegui užtikrinti. Garantuojame puikų kokybės bei kainos santykį, todėl kiekvienas iš tėvelių galės išsirinkti visas savo mažylio auginimui reikalingas kūdikių prekes vienoje vietoje.

Ieškantiems kūdikių miegmaišių ar kitų kūdikių prekių, patyrusi mūsų konsultantų komanda padės atrasti reikiamus gaminius. Nuolat papildome prekių asortimentą. Susisiekite, ir įmonės specialistai padės išsirinkti norimą gaminį.

Per daugelį veiklos metų įgijome klientų pasitikėjimą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Todėl kokybiškus, stilingus ir išskirtinius gaminius tiekiame ne tik Lietuvos, tačiau taip pat ir užsienio klientams. Užtikriname greitą ir patogų prekių pristatymą Lietuvoje ir užsienyje.