Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Jauki ir komfortiška patalynė kūdikiams, užtikrinanti saldų mažylių miegą

2021-06-08

Patalynė kūdikiams – svarbus mažylių kambario atributas. Pirmuosius gyvenimo metus kūdikis daugiausiai laiko praleidžia lovytėje, todėl išrinkti tinkamus pirmuosius patalus vaikučiams, tėveliams gali tapti nemenku iššūkiu. Verta žinoti, kad kūdikių, priešingai nei suaugusiųjų, patalynės gamintojams keliami ženkliai didesni reikalavimai. Saldų mažylio miegą garantuoja minkšta, jauki, saugi ir komfortiška patalynė kūdikiams.

Patalynės komplektai kūdikiams: tinkamiausi – pasiūti iš natūralių audinių

Svarbu žinoti, kad suaugusiųjų patalynė ne visada tinka kūdikiams. Patalynės komplektai kūdikiams dažnai siuvami iš kitokių medžiagų, nei patalynės komplektai suaugusiems. Kūdikių ir mažų vaikų oda yra ypatingai jautri prisilietimams, todėl kokybišką mažylių miegą ir gerą poilsį padeda užtikrinti tik itin švelnūs, minkšti bei malonūs liesti patalai. Pavyzdžiui, jei suaugusieji gali rinktis sintetinius patalynės komplektus, tai jie kūdikiams nerekomenduojami. Geriausias pasirinkimas kūdikiams – patalynės komplektai, pasiūti iš natūralių medžiagų: medvilnės, flanelės ir kt., kurie nedirgina jautrios mažylių odos bei leidžia jai kvėpuoti. 

Apžvelgiame keletą natūralių audinių, kurie yra tinkami kūdikių patalynei siūti, bei kuriuos galite išsirinkti ir mūsų internetinėje parduotuvėje www.TavoSapnas.lt.

Flanelė. Flanelės audinys yra labai švelnus ir minkštas, turintis nedidelį pūkelį bei maloniai liečiasi prie kūno. Flanelė yra pralaidi orui, todėl, pasirinkę flanelinės patalynės komplektą kūdikiams, galite būti tikri, kad Jūsų mažylis miego metu neperkais ir neprakaituos. Flanelinė patalynė nereikalauja ypatingos priežiūros: ji lengvai skalbiama ir gerai lyginasi. Mūsų flanelinės patalynės komplektai kūdikiams turi Oeko-Tex standart sertifikatą, todėl tekstilėje esantys kenksmingi medžiagų kiekiai neviršija leistinų ribų, ir yra visiškai saugūs naudoti vaikams.

Medvilnė-drobelė. Tai dar vienas švelnus ir minkštas natūralus audinys, puikiai tinkamas patalynės komplektams kūdikiams siūti. Ši medžiaga yra praktiška ir pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu bei paprasta priežiūra. Iš medvilnės-drobelės pasiūti patalynės komplektai gerai praleidžia orą ir neleidžia perkaisti, todėl puikiai tinka kūdikiams bei mažiems vaikams. Mūsų iš medvilnės-drobelės pasiūti patalynės komplektai atitinka Oeko-Tex 100 standarto keliamus reikalavimus.

Ekologiška medvilnė. Iš šio audinio pasiūta patalynė kūdikiams – bene geriausias pasirinkimas Jūsų mažyliams. Ekologiška sertifikuota medvilnė auginama natūraliai, apdirbama rankiniu būdu, nenaudojant jokių trąšų ir chemijos. Dėl šios priežasties patalynės komplektuose kūdikiams, pasiūtuose iš ekologiškos medvilnės, nėra jokių sintetinių priedų. Šie patalai yra 100 proc. saugūs naudoti. Be to, ekologiška medvilnė tarnauja ilgiau nei kiti audiniai patalynei, taip pat nenusiskalbia ir nesivelia. Mūsų internetinės parduotuvės asortimente esantys ekologiškos medvilnės patalynės komplektai kūdikiams pažymėti GOTS sertifikatu, reiškiančiu, kad gaminys pasiūtas iš tekstilės medžiagų, pagamintų ekologiškai ir socialiai atsakingu būdu.

Minky audinys. Tai naujoviškas, tačiau daugelio tėvelių jau teigiamai įvertintas išskirtinis, universalus audinys. Minky audinys yra nepaprastai minkštas, švelnus ir malonus liesti, todėl yra tinkamas įvairiems vaikiškiems siuviniams siūti. Tiesa, verta paminėti, kad Minky nėra audinys patalynei, tačiau labai tinkamas kitiems svarbiems vaikų miego atributams – pledukams, lovatiesėms, pagalvėlėms ir kt. – siūti. 

Paklodė: naudingi patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkantis

Paklodė – viena svarbiausių patalynės kūdikiams dalių. Paklodė padeda apsaugoti čiužinuką nuo ,,avarijų“ ir kitų netikėtų ,,nelaimių“: gėrimų išpylimo, maisto dėmių ir pan. Šiandien skirtingi paklodžių gamintojai ir pardavėjai siūlo platų paklodžių asortimentą, kuriame nesudėtinga pasiklysti. Įvardijame keletą svarbių aspektų, į kuriuos verta atsižvelgti renkantis paklodę kūdikiams.

  • Kokybė. Tai – bene svarbiausias kriterijus renkantis paklodę ir kitus patalynės kūdikiams atributus. Paklodė kūdikiams skalbiama daug dažniau nei suaugusiems, todėl ji turėtų būti ypač patvari bei patikima. Paklodės tvirtumą gali užtikrinti tik kokybiški audiniai. Kokybė taip pat lemia tai, kaip paklodė atrodys ilgalaikėje perspektyvoje: tik kokybiški audiniai greitai nesusigumuliuos, nenusiskalbs ir neišbluks.
  • Priežiūra. Kadangi, kaip minėjome, paklodės kūdikiams yra dažnai skalbiamos, patariame rinktis tik iš ypatingos priežiūros nereikalaujančių audinių pasiūtas paklodes. Renkantis paklodes, svarbu būti tikriems, kad jos po daugelio plovimų nenusiskalbs ir nepraras savo estetinės išvaizdos.
  • Rinkitės paklodes, pasiūtas iš natūralių medžiagų. Taip būsite tikri, kad Jūsų mažylis miego metu nekais ir neprakaituos, o jo odelė nebus dirginama.
  • Paklodės rūšis. Skiriamos kelios paklodžių rūšys: paklodės be gumos ir paklodės su guma. Pastarosios yra praktiškesnis pasirinkimas, ypač mažiems vaikams, kadangi ji neslidinėja ir nesusijaukia miego metu judant mažyliams. Paklodės su guma priglunda prie čiužinuko ir patikimai jį apsaugo.
  • Apsauga nuo skysčių. Norėdami miego metu atpratinti mažylį nuo sauskelnių, rinkitės praktišką sprendimą – neperšlampamą paklodę. Neperšlampanti paklodė patikimai apsaugos čiužinuką ar kitus baldus. Suteptą paklodę galėsite nuimti, patogiai išskalbti ir pakeisti švaria.

Lovytės apsaugėlė – praktiškas pasirinkimas siekiant užtikrinti saugesnę aplinką kūdikiui

Renkant patalynę kūdikiams, svarbu ne tik minkštumas, patogumas bei praktiškumas, bet taip pat ir saugumas. Augantis mažylis tampa vis judresnis ir guvesnis, todėl daugiau juda po lovytę. Judrus kūdikis gali užsigauti į lovytės kraštus, tad puiki išeitis apsaugoti mažylį – lovytės apsaugėlė.

Lovytės apsaugėlė yra tvirta, tačiau minkšta, prie lovytės tvirtinama raišteliais, todėl galite būti tikri, kad mažylis judėdamas jos nenuspardys. Lovytės apsaugėlės būna dviejų rūšių, tos kurios  dengia galvūgalį ir šonus iki pusės ilgio, arba aplink visą lovytę, todėl mažylis būna patikimai apsaugomas.

Lovytės apsaugėlė pasiūta iš minkšto ir švelnaus audinio, nedirginančio kūdikio odos, todėl yra tinkama naudoti ir alergiškiems vaikams. Dar vienas lovytės apsaugėlės privalumas – ji lengvai skalbiasi. Mūsų internetinės parduotuvės www.TavoSapnas.lt asortimente esančios lovytės apsaugėlės, kaip ir kiti tekstilės gaminiai kūdikiams, atitinka Oeko-Tex standarto keliamus kokybės reikalavimus.

Ieškantiems lovytės apsaugėlių savo mažyliams, siūlome įsigyti ne tik kokybiškus, patikimus, bet taip pat ir stilingus, subtiliomis bei, svarbiausia, vaikams saugiomis detalėmis dekoruotus gaminius, kuriuos galite lengvai priderinti prie esamo vaikų kambario interjero.

Kokybiška, jauki ir komfortiška patalynė kūdikiams leis Jūsų mažyliams pasinerti į saldžiausius sapnus. Siūlome itin platų kokybiškų, stilingų įvairių spalvų, audinių, dizainų ir kt. patalynės pasirinkimą Jūsų mažiausiems. Nuolat atnaujiname savo prekių asortimentą, tad kiekvienas gali išsirinkti gaminius pagal savo poreikius, o jei norite kažko kitokio, visuomet galime pasiūti pagal Jūsų išmatavimus. Jei nežinote, kokią patalynę savo mažyliui geriausia pasirinkti, susisiekite, ir mūsų įmonės specialistai padės Jums atrasti reikiamą gaminį. Užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.