Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Antklodės: ką naudinga žinoti renkantis?

Namų interjeras 2021-10-27
contacts_content

Antklodės – tai viena svarbiausių patalynės dalių, be kurių, ko gero, neapsieinama nei vienuose namuose. Antklodė užtikrina ne tik šilumą, bet ir komfortą miego metu. Tinkamai parinkta antklodė gali užtikrinti kokybišką miegą, todėl pabusite tinkamai pailsėję. Dėl šių priežasčių antklodžių pasirinkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Tekstilės namų „TavoSapnas“ specialistai pataria, kaip išsirinkti labiausiai tinkančią antklodę. 

Antklodės: naudingi specialistų patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkantis

Antklodės neabejotinai svarbios kokybiškam miegui, puikiai sveikatai bei gerai savijautai užtikrinti, dėl to reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokias patalynės dalis pasirenkate savo miegamajam. Čia svarbu kur kas daugiau nei tik antklodės kokybė, dydis ar asmeniniai poreikiai. Skirtingi patalynės gamintojai siūlo didelį įvairių antklodžių pasirinkimą, todėl nenuostabu, kad išsirinkti tinkamus gaminius daugeliui gali tapti nelengva užduotimi. Kad nepasiklystumėte tarp plačios gaminių pasiūlos, pateikiame naudingų patarimų, padėsiančių išsirinkti tobulą antklodę.

  • Rinkitės kokybiškas, patikimo gamintojo antklodes. Patariame rinktis aukštos kokybės, patikimo bei rinkoje gerai žinomo patalynės gamintojo antklodes. Pasirinkę kokybiškas antklodes būsite tikri, kad šios per ilgą laiką nepakeis savo estetinės išvaizdos bei tarnaus žymiai ilgiau nei pigios, nekokybiškos antklodės.

  • Atkreipkite dėmesį į antklodžių sudėtį. Rinkdamiesi antklodes, atkreipkite dėmesį į jų sudėtį. Pavyzdžiui, jei vertinate natūralumą, rinkitės avių, merinosų avių ar kupranugario vilnos antklodes. Jei esate linkę į alergijas, patariame rinktis dulkių erkutėms atsparias antklodes su šilku. Internetinės parduotuvės www.TavoSapnas.lt asortimente taip pat turime ir antklodžių su poliesteriu, kurios savo savybėmis mažai nusileidžia natūralioms antklodėms, ir daugelį kitų įvairių sudėčių antklodžių.
  • Iš anksto apsvarstykite, kaip prižiūrėsite įsigytą antklodę. Ne paslaptis, kad higienišką miego aplinką sukurti padeda tik tinkamai prižiūrėtos antklodės. Tad, prieš įsigyjant norimą antklodę, patariame iš anksto apsvarstyti, kaip ją prižiūrėsite. Paprasčiausias antklodžių priežiūros būdas – skalbimas. Dėl šios priežasties reikėtų atkreipti dėmesį į rekomenduojamą priežiūrą, kad esant poreikiui, būtų galima išskalbti skalbimo mašina ar rankomis.

  • Rinkdamiesi antklodę, atsižvelkite ir į asmeninius poreikius. Paskutinysis, tačiau ne mažiau nei kiti svarbus, kriterijus renkantis antklodes – asmeniniai poreikiai. Rinkitės tokias antklodes, kurios teiktų maksimalų komfortą būtent Jums: storesnes, plonesnes, o gal – minkštesnes, plonesnes ir pan. ,,TavoSapnas“ internetinės parduotuvės www.TavoSapnas.lt asortimente turime itin platų bei nuolat atnaujinamą skirtingų dydžių, užpildų, storių ir kt. antklodžių pasirinkimą, todėl kiekvienas pagal poreikį čia gali atrasti labiausiai sau patinkantį gaminį.

Pagrindinės vilnonės antklodės savybės, dėl kurių vilnonė patalynė išlieka populiari

Vilnonės antklodės nuo seno vertinamos ne tik dėl savo patogumo bei natūralumo. Avių vilnos ir merinosų avių vilnos antklodės – bene populiariausias šių dienų pasirinkimas. Įdomu tai, jog vilnonės antklodės turi nemažai naudingųjų savybių, kurios leidžia joms išlikti daugelio mėgstamais gaminiais jau daugelį metų.

Puiki šilumos izoliacija ir oro laidumas. Vilnonės antklodės pasižymi puikia šilumos izoliacija ir oro laidumu, todėl jos tinkamos naudoti ir žiemą, ir vasarą. Šios savybės leidžia sukurti ypatingą mikroklimatą lovoje bei taip užtikrinti saldų, komfortišką bei nepertraukiamą miegą.

Teigiamas poveikis sveikatai. Dar viena daugelio palankiai vertinama vilnonių antklodžių savybė – teigiamas poveikis sveikatai. Pagrindinė vilnonių antklodžių sudedamoji dalis – vilna – palankiai veikia sąnarius bei odą, neerzindama jos, taip pat gali padėti pagerinti kraujotakos sistemą.

Nepalankus klimatas dulkių erkutėms plisti. Verta žinoti, kad vilna sugeria net iki 40 proc. savo svorio drėgmės ir tokiu būdu išlieka sausa. Vilna sukuria sausą mikroklimatą, kuris nėra palankus kenksmingoms dulkių erkutėms plisti.

Higieniška patalynė. Higieniškumas – tai dar viena teigiama savybė, leidžianti vilnonei antklodei išlikti populiariu pasirinkimu. Vilnonė antklodė, kaip ir kita vilnos patalynė, yra higieniška, nes nekaupia nešvarumų ir dulkių.

Kupranugario vilnos antklodė – užtikrinanti komfortišką bei sveiką miegą

Kupranugario vilnos antklodė yra laikoma pačia švelniausia antklode, lyginant su kitų rūšių vilnos antklodėmis. Kupranugario vilnos antklodė padeda palaikyti natūralią organizmo šilumą ir drėgmės pusiausvyrą, taip sukuriant miegui palankų mikroklimatą. Kupranugario vilnos antklodė turi termo reguliacinių savybių, kurios miego metu padeda palaikyti optimalią kūno temperatūrą. Miegodami po kupranugario vilnos antklode Jūs neperkaisite. Kupranugario vilnos antklodė yra universali, todėl ji tinkama naudoti visais metų laikais.

Dar vienas itin reikšmingas kupranugario vilnos antklodės privalumas – ji yra higieniška bei nepritraukia dulkių. Be to, kupranugario vilnos antklodė nesielektrina.

Svarbu paminėti, kad kupranugario vilnos antklodė, kaip ir kitos vilnonės antklodės, turi sveikatai palankių savybių. Kupranugario vilna turi bene didžiausią kiekį gyvulinio vaško (lanolino), kuris palankiai veikia odą, sąnarius bei raumenis. Kupranugario vilna maloniai ir efektyviai šildo, taip aktyvindama medžiagų apykaitą bei skatindama regeneracinius procesus audiniuose.

Verta žinoti, kad dėl nedidelio kupranugarių skaičiaus ir kupranugarių vilnos išteklių stygiaus, kupranugarių vilna yra laikoma unikaliu natūraliu pluoštu ir naudojama tekstilės pramonėje kaip itin brangi medžiaga. Tačiau kupranugario vilnos antklodė bei kitos patalynės dalys tarnauja ne vienerius metus, todėl investicija į šiuos gaminius – ilgalaikė.

Ieškote prabanga alsuojančios, šiluma bei jaukumu dvelkiančios bei sveikatai naudingos kupranugario vilnos antklodės? ,,TavoSapnas“ savo klientams siūlo skirtingų dydžių – 140x200 cm ir 200x220 cm – kupranugario vilnos antklodes patraukliomis kainomis.

"TavoSapnas" antklodės internetu - atitinka Oeko-Tex Standart 100 kokybės reikalavimus

Svarbu žinoti, kad dauguma skirtingų gamintojų siūlomų aukštos kokybės antklodžių, kaip ir kitos patalynės dalys, atitinka visuotinai pripažintų standartų keliamus kokybės reikalavimus. Tai reiškia, kad šios antklodės ir kitos patalynės dalys yra visiškai saugios naudoti bei nekenkia žmonių sveikatai.

Pirmosios internetinės tekstilės parduotuvės Lietuvoje www.TavoSapnas.lt asortimente – įvairių dydžių, užpildų, stilių ir kt. antklodės, kurios yra pažymėtos Oeko-Tex Standard 100 sertifikatu. Minėtas standartas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Šio standarto ženkleliu pažymėtuose gaminiuose sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai neviršija leistinų ribų.

contacts_content