Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Neperšlampanti frotinė paklodė su gumomis

Prekės kodas:638

Paklodė: 120x200cm

Paklodės audinys: neperšlampantis
Viršutinis audinys: 82% medvilnė, 18% poliesteris (frotinis audinys)
Apačia: orui pralaidus, neperšlampantis poliuretano sluoksnis
Pagrindo spalva: balta
Paklodės dydis: 120 x 200 cm
Tinka čiužiniui iki: 30 cm aukščio
Paklodės rūšis: Su gumomis kampuose

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
21.90 €

Jei Jums svarbu apsaugoti čiužinį nuo nepageidaujamų dėmių, kurios atsiranda dėl įvairių skysčių - ši neperšlampanti paklodė taps nepamainoma Jūsų namuose. Dažniausiai dėmės ant čiužinio atsiranda, jei namuose auga maži vaikai, dažnai naktimis prakaituojate, prižiūrite ligonį ar net jei esate mama, krūtimi maitinanti savo kūdikį, nes maitinančios moterys dažnai susiduria su tekančio pienelio problema naktį, dėl ko sušlampa ne tik paklodė, bet ir čiužinys. Todėl norint išvengti tokių nepatogumų, siūlome įsigyti tokią paklodę, kuri yra itin praktiška ir patogi naudoti.  Paklodės tinka alergiškiems žmonėms, yra pralaidžios orui, sudėtyje neturi ftalatų, todėl puikiai tiks ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Šios neperšlampančios bei kokybiškos paklodės su keturiomis gumomis kampuose tvirtai laikosi ant čiužinio, todėl yra praktiškos ir suteiks Jums maksimalų komfortą.


Informacija:

 • Sudėtyje nėra ftalatų;
 • Suteikia komforto jausmą;
 • Sveika ir higieniška;
 • Užkerta kelią alergijai;
 • Nesukelia prakaitavimo, nes yra pralaidi orui;
 • Idealiai apsaugo čiužinį nuo šlapimo ar kitų skysčių;
 • Neleidžia daugintis dulkių erkutėms;
 • Absorbuoja skysčius;
 • Paklodės kraštai nėra apsiūti kaip pavaizduota nuotraukoje;
 • Galima skalbti skalbyklėje net iki 95 laipsnių;
 • Atitinka Oeko-Tex Standard, Bio-Pruf sertifikatus.
 
Kas yra ftalatai?
Ftalatai - tai sintetinės, žmogaus sukurtos medžiagos, kurios įeina į daugelį kosmetinių priemonių, randami plastikiniuose vaikų žaisluose, vaikų priežiūros produktuose. Tyrimuose nustatyta, kad ftalatai nuodingi, pakenkia nervų ir dauginimosi sistemai, kenkia kepenims, trikdo medžiagų apykaitą, silpnina imuninę sistemą, vaikams gali sukelti astmą.
 
Apie Oeko-Tex Standard:
Oeko-Tex 100 standartas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Galite būti ramūs - sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai - tikrai neviršys leistinų ribų.
 
Apie Bio-Pruf:
Bio-Pruf - tai technologija, kuri suteikia gaminiui ilgalaikę antimikrobinę apsaugą. Šiuo ženklu prekės pagaminamos, naudojant pažangias technologijas ir užkerta kelią mikroorganizmų atsiradimu ne tik ant paties gaminio, bet ir ten, kur jis naudojamas.
 
Priežiūros rekomendacijos:

 

Panašios prekės