Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Matuojama naktinė užuolaida (Karališkasis veliūras), likutis 0.30x2m

-48%
Prekės kodas:BA-40-LIK

Aukštis: Matuojama naktinė užuolaida (Karališkasis veliūras), likutis 0.30x2m

Spalva: tamsi mėlyna
Užuolaidos audinys: vienspalvis
Užuolaidos tipas: Blackout

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
2.00 €
3.84 €

Jei ieškote skoningų bei prabangių užuolaidų savo namams, siūlome Jums šias naktines užuolaidas, idealiai tinkančias tiek moderniam, tiek klasikiniam namų stiliui. Jos taps puikiu akcentu, kuriuo žavėsitės kiekvieną dieną! Šios, puikios kokybės užuolaidos pagyvins Jūsų namų interjerą ir tarnaus ne vienerius metus. 

 

Informacija:

• Sudėtis: 100% poliesteris;

• Spalva: tamsi mėlyna;

• Audinio paviršius yra tarsi su pūkeliu;

•Audinys yra 90% Blackout;

• Užuolaida nepasiūta, tai užuolaidinis audinys;

• Dėl skirtingų ekranų raiškų, audinio spalva gali skirtis. Geriausiai spalvas atvaizduoja ne telefonų, o kompiuterių ekranai.

 

Dažant veliūrą, jis yra ištempiamas per visą plotį ant specialių adatų, kad viskas nusidažytų tolygiai. Dėl to šio proceso metu ant audinio valo atsiranda lyg adatos skylutės. Tačiau tai audinio naudojimui netrukdo ir į bendrą audinio plotį neįsiskaičiuoja.

 

Daugiau apie poliesterines užuolaidas:

Audinys labai tvirtas, nesiglamžo, gerai išlaiko suteiktą formą. Minkštas, malonus, praktiškai neperšviečiamas. Labai atsparus trinčiai, saulės spindulių poveikiui.

 

Kiek metrų audinio man reikia?

SVARBI PASTABA prieš apskaičiuojant audinio kiekį: nepamirškite pridėti  5-7 cm papildomai siūlėms, kurios susinaudos atsiuvant užuolaidos apačią ir viršų (vienai užuolaidai).

Audinio aukštis yra 305 cm, kurią galite patrumpinti iki Jums reikiamo aukščio. Tokiu atveju Jums reikės pirkti audinio tiek, kiek norite kad būtų pločio. Kad užuolaida nebūtų įtempta, o gražiai kristų klostėmis, patariame užsisakyti užuolaidinio audinio maždaug  1.5-1.75 karto daugiau nei yra Jūsų karnizas (pvz.: Jūsų karnizo ilgis 2 m, vadinasi Jums reikia maždaug 3-3.5 metro užuolaidos).

 

Ne į visus klausimus atsakėme? 

• Pildykite užklausą;

• Rašykite mums el. paštu: info@tavosapnas.lt;

• Skambinkite tel.: 8600 75522.

Panašios prekės