Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Žąsų pūkų pagalvė

Prekės kodas:0D10

Pagalvė: 50x70cm

Viršutinis audinys: 100% medvilnė
Pagalvės dydis: 50 x 70 cm
Pagalvės storis: +/- 20 cm (nesuspaustos)
Užpildas: 51% žąsų pūkai, 49% žąsų plunksnos
Užpildo svoris: 800g

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
59.00 €

Išsimiegokite taip, kaip visada troškote...Ši lengva, minkšta pagalvė lepins Jus kiekvieną naktį! Juk kad puikiai išsimiegotume, mums būtina kokybiška patalynė, kuri miego metu suteiktų mums visišką komfortą. Ši pagalvė - ypač lengva, puri, minkšta, pasižyminti puikia kokybe. Leiskite sau atsipalaiduoti, puikiai bei patogiai išsimiegoti...

 

Informacija:

• Pagalvė yra aukšta;

• Apsiūta baltos spalvos juostele;

• ​​Labiausiai tinka tiems, kurie mėgsta miegoti ant aukštų ir minkštesnių pagalvių;

• Puikios kokybės pūkinė pagalvė, turinti kokybės atestatus.

 

Priežiūros rekomendacijos:

Daugiau apie pūkų - plunksnų užpildus:

Užpildams skirti mišiniai ruošiami iš pūkų-plunksnų žaliavos, ją apdorojant specialiais įrengimais pagal sudėtingą apdorojimo technologiją.
Žaliava rūšiuojama, nudulkinama, plaunama 45°C-50°C temperatūros vandenyje, naudojamos plovimo ir dezinfekavimo priemonės. Vanduo plovimo metu keičiamas iki 8 kartų.
Išplauta pūkų-plunksnų žaliava apie 15 minučių džiovinama 105°C temperatūroje, po džiovinimo dar kartą nudulkinama.
Tik tada žaliava rūšiuojama į frakcijas. Po šio sudėtingo apdorojimo proceso gaunami sterilūs mišiniai, tinkami gaminių užpildams.

 

Daugiau apie pūkines pagalves:

Vieni seniausių natūralių užpildų yra žąsų, ančių, gulbių pūkai ir smulkiosios plunksnos. Pagalvės su tokiais užpildais pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Pūkiniai patalai – minkšti ir jaukūs, juos lengva iškedenti, ilgai nepraranda formos ir gali tarnauti, atrodo, visą amžinybę. Šių patalų gyvavimo laiką prailgina tinkama priežiūra: purtymas, vėdinimas lauke. Pagalvės su ančių pūkų - plunksnų užpildu yra pačios minkščiausios, todėl geriausiai tinka naudoti tiems žmonėms, kurie mėgsta miegoti ypač patogiai. Jos lengvos ir suteikia didelį komfortą.

Panašios prekės