Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Vasarinis miegmaišis Flamingų pasaka

Prekės kodas: MIEG-29

Miegmaišis: 70cm

Viršutinis audinys: 100% medvilnė-drobelė
Šiltumas: vasarinio šiltumo
Pagrindo spalva: rožinė/balta
Miegmaišio ilgis: 70 cm
Miegmaišio užpildas: be užpildo
Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
Nėra prekyboje
Svajojate nors vieną naktį išsimiegoti ir netikrinti, ar Jūsų mažylis vėl nenusiklojo? Dažnai tėveliams tenka susidurti su tuo, kad vidury nakties, atrodo, ramiai miegojęs vaikutis, pradeda blaškytis. Mažylis kažką niurna, pyksta, vartosi ir nerimauja. Jei tai ne pilvuko bėdos, tai tikriausiai nuspirta antklodė. Mes žinome, kaip šią problemą išspręsti! Įsigijus šį, mūsų siuvamą, natūralų, medvilninį miegmaišį, Jūsų laukia ramios naktys, nes kūdikis išmiegos nesiblaškydamas. Toks miegmaišis - puiki išeitis, kad besiblaškydamas vaikas nenusiklotų ir nesušaltų. Jame pakankamai vietos ir pasispardyti, ir vartytis, todėl net aktyviausi kūdikiai miegos ramiai iki ryto.
Miegmaišis yra vidutinio šiltumo. Tai reiškia, kad miegmaišis yra tinkamas, jei ketinate jame migdyti kūdikį pavasarį, ne itin karštomis vasaros naktimis ar ankstyvą rudenį. Net ir žiemą, jei namuose būna šilta (apie 21-25º šilumos), šis miegmaišis puikiai Jums tiks. Su miegmaišiu - ramios naktys Jums ir Jūsų vaikui!
 
Informacija:
  • Pasiūtas iš dvigubo 100% medvilnės-drobelės audinio;
  • Tinkamiausias vasarai ar vėlyvam pavasariui;
  • Miegmaišis pralaidus orui, tinka alergiškiems vaikams;
  • Labai gerai nešiojasi ir skalbiasi;
  • Audinys atitinka Oeko-Tex Standard reikalavimus. 

 

Kaip tinkamai pasirinkti dydį?

Per savo darbo ilgus metus bei augindami savo vaikus, mes sukaupėme patirtį ir galime klientams patarti, kaip išsirinkti tinkamą miegmaišio ilgį. Mes pateikiame miegmaišio ilgį. Norėdami sužinoti, koks miegmaišio ilgis tinkamiausias, pamatuokite kūdikio ūgį nuo petukų - taip pamatysite, kiek dar laisvos vietos liks kūdikio kojytėms ir išaugimui.

  • 70-75 cm miegmaišis tiks iki maždaug 7-8 mėnesių;
  • 80-85 cm miegmaišis tiks iki maždaug 1-1,5 metukų;
  • 90-100 cm miegmaišis tiks maždaug nuo 1 iki 2-2,5 metukų;
  • 110 cm miegmaišis tiks iki maždaug 3 metų;
  • 120 cm miegmaišis tiks maždaug nuo 3 metų.

Mūsų patarimas: paprastai nuo 2-3 mėnesių įpratęs miegoti miegmaišyje, vaikas noriai jame miegos ir paaugęs. Vėliau, aprengtas miegmaišiu, vaikutis gali priešintis šiam miego rūbui.

 

Priežiūros rekomendacijos: 

Panašios prekės