Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Satinas

Prekės kodas: SATIN-03

Paskirtis: patalynei

Tankis: 130 g/m2
Sudėtis: 100% medvilninis satinas
Spalva (pirmoje nuotraukoje): tamsi pilka
Plotis: 200 cm
Tinka: antklodžių ir pagalvių užvilkimams
Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
Nėra prekyboje

Siūlome Jums puikios kokybės medvilninį satiną, kuris savo švelnumu bei minkštumu sužavės Jus iškart. Tai idealus audinys patalynei, kuri, tinkamai prižiūrint, ilgai tarnaus, nesusidėvės ir džiugins Jūsų akis. Satino audinys yra išaustas iš tankaus medvilnės pluošto, yra švelnesnio, slidesnio bei blizgesnio paviršiaus nei medvilnė. Miegas satino patalynėje bus kokybiškas ir sveikas, todėl neapsiriksite pasirinkę šį visiškai natūralų bei kokybišką satino audinį.

 

Informacija:

• Audinys labai švelnus, minkštas, maloniai liečiasi prie kūno;

• Medvilnė pralaidi orui, todėl kūnas nekaista ir neprakaituoja;

• Lengvai skalbiasi, gerai lyginasi.

P.S. Dėl skirtingų ekranų raiškų, audinio spalva gali skirtis. Geriausiai spalvas atvaizduoja ne telefonų, o kompiuterių ekranai.

 

 

Daugiau apie medvilninį satiną:

Satinas – labai tankus ir švelnus ilgapluoštės šukuotinės medvilnės audinys, blizgesiu primenantis šilką. Be to, lėčiau dyla, gerai išsaugo spalvą. Šis audinys lengviau lyginasi, tad nemėgstantiems lyginti, geriau rinktis satino patalynę. Įsidėmėkite: kokybiško satino sudėtis – 100 proc. medvilnė ir tokia patalynė skalbiama neapsivels kamuoliukais. Satino patalynė vertinama dėl lygaus, malonaus paviršiaus bei patvarumo.

 

Priežiūros rekomendacijos:

Panašios prekės