Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Puošnus audinys Polo persikinis

Paskirtis: pasirinkite

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
Nėra prekyboje

Polo audinys - puikus pasirinkimas, norintiems pasisiūti kokybišką ir patogų rūbą. Šiame audinyje yra nemažai viskozės ir nailono, todėl jis yra tvirtas, itin malonus prie kūno ir tamprus. Jis labai gerai tempiasi, tačiau greitai grįžta į savo buvusią formą, taigi neišsitampo. Šis Polo audinys nėra panašus į klasikinį polo marškinėlių audinį - jis puošnesnis, tinkantis tiek puošniems rūbams, tiek kostiumėliams į biurą. Su tokiu rūbu jausitės ypatingai komfortiškai, lengvai ir patogiai, jūsų judesiai nebus varžomi, kadangi audinys yra nors ir tvirtas, bet minkštas ir puikiai tempiasi. Audinys turi trikotažo prigimtį. Ilgas šio audinio apdirbimo procesas leidžia džiaugtis puikiu rezultatu: minkštu, patogiu ir turinčiu savo formą audiniu. Jeigu Jums aktualu kokybė, patogumas ir komfortas - šis audinys kaip tik Jums!

 

Informacija:

• Audinys yra tankus, neperšviečiamas, tačiau minkštas, labai malonus prie kūno, beveik nesiglamžo, puikiai nešiojasi ir skalbiasi;

• Audinys yra tamprus - labai gerai tempiasi, tačiau ištemptas greitai atgauna buvusią formą, todėl neišsitampo;

• Audinys yra plonesnis audinys, tačiau tankus. Iš šio audinio rūbai labiausiai tinkami nešioti pavasarį ar rudenį, taip pat ir vasarą (jei nėra didelės kaitros). Biure gali būti dėvimi ir žiemą.

 

Kuo skiriasi puošnus Polo audinys nuo puošnaus Marchiano audinio?

Polo audinys yra storesnis, pūstesnio kritimo, itin gerai tempiasi. Marchiano audinys plonesnis, labai gražaus, sunkesnio kritimo. Marchiano audinys puikiai tinka puošnioms, proginėms suknelėms, saulės kliošo modelio sijonams bei suknelėms, puošniems kombinezonams. Tuo tarpu Polo audinys, nors taip pat puikiausiai gali būti naudojamas puošnių rūbų siuvimui, taip pat labai tinka švarkeliams, aptemptoms kelnėms, bridžams, kostiumėliams siūti. Dėl savo savybių, Polo labai tinka rūbams į biurą.

 

Priežiūros rekomendacijos:

 

Panašios prekės