Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Patalynė Ramunėlės

Prekės kodas: VAIK-377

Patalynė: 100x140, 50x60cm

Audinys: 100% medvilninis satinas
Pagalvės užvilkimo dydis: 50 x 60 cm
Antklodės užvilkimo dydis: 100 x 140 cm
Pagrindo spalva: pastelinė žalia
Užsegimas: su užtrauktuku
Paklodė: be paklodės

Kiekis:

Prekės pristatymo terminas 1-3 d.d.
15.90 €

Patogumas ir kokybė yra neatsiejami nuo gero ir saldaus miego. Kad Jūsų mažylis būtų sveikas ir gerai jaustųsi, būtinas kokybiškas miegas. Tik miegodami vaikai tinkamai pailsi, dieną būna žvalūs ir nuotaikingi. Miego kokybei didelės įtakos turi patalynė, kurioje kūdikis miegos. Ji turi būti natūrali, geriausia be sintetinių priedų, pasiūta iš kokybiško audinio, neerzinti ir nealergizuoti. Geriausia rinktis tai, ką duoda pati gamta, todėl siūlome Jums šią puikią medvilninio satino patalynę.

 

Informacija:

  • Komplektas dvipusis - abi patalynės pusės skirtingos!

  • Medvilnnis satinas pralaidus orui, todėl kūdikis nekaista ir neprakaituoja;

  • Lengvai skalbiasi, gerai lyginasi;

  • Tinka alergiškiems vaikams;

 

Daugiau apie medvilninį satiną:

Satinas – labai tankus ir švelnus ilgapluoštės šukuotinės medvilnės audinys, blizgesiu primenantis šilką. Be to, lėčiau dyla, gerai išsaugo spalvą. Šis audinys lengviau lyginasi, tad nemėgstantiems lyginti, geriau rinktis satino patalynę. Įsidėmėkite: kokybiško satino sudėtis – 100 proc. medvilnė ir tokia patalynė skalbiama neapsivels kamuoliukais. Satino patalynė vertinama dėl lygaus, malonaus paviršiaus bei patvarumo.

Rekomendacija skalbimui:
Ryškių spalvų patalynės komplektų niekada neskalbkite aukštesnėje nei 40º temperatūroje, išverskite į išvirkščią pusę, nenaudokite itin didelių apsukų gręžimui. Skysti skalbikliai pasiskirsto tolygiau, todėl niekada neliks neišskalautų miltelių pėdsakų. Rekomenduojame naudoti skystus, švelnius, spalvotiems skalbiniams skirtus skalbiklius.

 

Priežiūros rekomendacijos:


 

 

Panašios prekės