Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Vaikiška patalynė 100x135 cm

Čia galite išrinkti patalynės komplektą kūdikiui. Siūlome pataliukus, atitinkančius aukštus standartus ir visapusiškai draugiškus Jūsų mažyliui. Ypatingas dėmesys produktų kokybei – gero miegelio garantas.

Filtrai
Apsaugėlės ilgis
Sudėtis
Margumas
Rodyti po: 24 48 72 96

Galvodami apie saugų ir patogų savo kūdikių ir vaikų miegą neretai susimąstote, kokią patalynę reikia įsigyti, kad vaikų miegas būtų tobulas? Gal patalynės komplektas kūdikiams turėtų būti plonas ir lengvas? O gal vis tik šiltesnis ir iš vilnos? Mes Jums padėsime išsirinkti geriausią variantą.

Kaip išsirinkti tinkamiausią patalynę vaikams?

Pirkdami patalynę vaikams, atsižvelkite į šiuos veiksnius:

Dydis. Vaikiškos patalynės dydis turėtų atitikti lovos dydį. Lovos dydis taip pat skiriasi priklausomai nuo Jūsų vaiko/kūdikio amžiaus. Geras patarimas – įsigyti standartinio dydžio lovą, kurią galima naudoti ilgesnį laiką vaikui augant. Sužinoję lovos dydį, įsigykite atitinkamo dydžio patalynę. Dažniausiai pasitaikantis dydis yra 100x135 cm.

Kokybė. Ieškokite aukštos kokybės audinių ir medžiagų, kurios yra patvarios ir suteikia komforto. Atminkite, kad vaikų oda yra švelni ir jautri, todėl pirkite tokią patalynę, kuri būtų natūrali ir švelni. Nenaudokite šiurkščios tekstūros patalynės komplektų, nes jie gali sudirginti jautrią Jūsų kūdikių odą. Be to, natūralumas, kalbant apie vaikus, yra svarbiausias: todėl rinkitės medvilninę, lininę arba vilnonę patalynę.
Temos. Patalynės pasirinkimas turėtų būti įdomi patirtis Jums ir Jūsų vaikui. Todėl yra puiki idėja pirkti patalynės gaminius pagal Jūsų vaiko pomėgius. Yra begalė įvairių temų – nuo ​​animacinių filmų personažų ir jūros gyvūnijos, sporto ir kosmoso.

Saugumas. Taip pat labai svarbu pagalvoti apie savo vaiko saugumą renkantis tinkamus patalynės gaminius. Prieš priimdami sprendimą pirkti, patikrinkite, ar medžiagos yra saugios Jūsų vaikui. Skirkite laiko išsirinkti patalynę, kuri atitinka priešgaisrinius ir saugos standartus. Atsižvelgdami į tai, pirkite patalynę tik iš autentiškų ir patikimų parduotuvių. Atminkite, kad jūs esate atsakingi už vaiko saugumą net tada, kai jis miega.

Vaikiškų patalynių asortimentas internetu

Mūsų el. parduotuvėje rasite viską, ko reikia jaukiam ir saugiam vaikų ir kūdikių miegui. Patalynė kūdikiams pas mus tik aukštos kokybės.